Revolectrix - Satın Alma

Doğuş Arısoy

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhabalar, Revo'dan ürün almaya çalışıyorum ama sadece PayPal kabul ediyor. PayPal için "https://www.rckolik.com/alternatif-paypal-hesabi-acma-ve-kullanimi-t13750.0.html" adresinden gerekli önergelere uyarak sahte hesap açtım. Ama maalesef bunu da kabul etmedi. Sitedeki adres ile uyuşmuyor dedi, sitedeki adresi değiştirince kargo ücreti değişti, bu sefer eksik ücret olacak tekrar ücret çekmeye çalışılacak falan filan. Revo ile konuştum banka transferi yapın dedi ama bu seferde hem Türkiye'de banka hem de yurt dışında ki banka komisyon kesecek. Bir yol yöntem method gösterebilecek var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Revolectrix - Satın Alma

direk kart numarasından çekim yapıyorlardı , daha önce bu şekilde ürün almıştık.

Revolectrix - Satın Alma

kadir kocaman' Alıntı:
direk kart numarasından çekim yapıyorlardı , daha önce bu şekilde ürün almıştık.

Ben mi göremedim diyorum ama imkansız, Rusyada bir adres var ona yollatmaya çalıştım o adrese gönderim sağlamadı. PayPal üzerinden Azerbaycan üzerine hesap açtım site adresi farklı dedi Azerbaycana gönderim sağlamadı. Ama tekrar bir sorayım kart numarası ile çekebiliyorlar mı diye. Ama sitede öyle bir özellik göremedim.

Revolectrix - Satın Alma

Doğuş' Alıntı:
Ben mi göremedim diyorum ama imkansız, Rusyada bir adres var ona yollatmaya çalıştım o adrese gönderim sağlamadı. PayPal üzerinden Azerbaycan üzerine hesap açtım site adresi farklı dedi Azerbaycana gönderim sağlamadı. Ama tekrar bir sorayım kart numarası ile çekebiliyorlar mı diye. Ama sitede öyle bir özellik göremedim.

Site üzerinden değil... kart bilgilerini mail yolu ile iletmiştik....

Revolectrix - Satın Alma

Ürünleri sepete ekleyip alır gibi yapın orda bi siparis numarasi gozukecek onu ve kart bilgilerinizi mail yolu ile iletin %3 ya da %4 te bi komisyon alarak kartinizdan cekiyorlar. Ben bu sekilde satin aldim.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Revolectrix - Satın Alma

Berkay Eğmür' Alıntı:
Ürünleri sepete ekleyip alır gibi yapın orda bi siparis numarasi gozukecek onu ve kart bilgilerinizi mail yolu ile iletin %3 ya da %4 te bi komisyon alarak kartinizdan cekiyorlar. Ben bu sekilde satin aldim.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mail ile sordum ama bir donus olmadi bakalim donerlerse o yontemi deneyeyim teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Revolectrix - Satın Alma

Hangi şarj cihazını alalım diye düşünürken, zaten alamıyormuşuz [emoji1]

Revolectrix - Satın Alma

Ali Emre' Alıntı:
Hangi şarj cihazını alalım diye düşünürken, zaten alamıyormuşuz [emoji1]

Alamıyormuşuz diye birşey yok , Berkay'ın anlattığı şekilde alışveriş yapılıyor. :)

Revolectrix - Satın Alma

Son güncellemeyi aktarıyorum, Revo'dan mail geldi. Bir adet fatura içeren. Başta da yazmışlar satın almaya çalıştığınız ürünü satın alamadığınızı gördük gibi bir şeyler. Sipariş numarası ile kart bilgilerini istedi hemen gönderdim. Fatura konusunda gerekli bilgilendirmeleri de yaptım. Fedex ile gelecek umudumuz yok ama hayırlısı dedim. Fedex ile UPS arasında ki kargo ücreti zaten gümrük vergisi kadar tutacaktı. Kısaca Revo ile yazışmak gerekiyor ama işi çözüyorlar. Artık bende Revo'landım. :RCKolik: :halay: :halay: :halay:

Yardımcı olan herkese teşekkürler. :yuppi:

Revolectrix - Satın Alma

Hayırlı olsun, uğraştırıcı olmuş ama en azından çözülmüş. Sıkıntısız gelir umarım, zaten fiyat da gayet iyi.

Revolectrix - Satın Alma

Ali Emre' Alıntı:
Hayırlı olsun, uğraştırıcı olmuş ama en azından çözülmüş. Sıkıntısız gelir umarım, zaten fiyat da gayet iyi.

Abi hangisini aldığımı nereden biliyorsun? [emoji3]
Biraz heyecan olsun bakalım ne gelecek paketten. [emoji3]

Revolectrix - Satın Alma

Doğuş' Alıntı:
Abi hangisini aldığımı nereden biliyorsun? [emoji3]
Biraz heyecan olsun bakalım ne gelecek paketten. [emoji3]

Evet hiç öyle düşünmemiştim [emoji1]
Bakalım ne çıkacak içinden. Kırmızı mı sarı mı [emoji1]

Revolectrix - Satın Alma

Ali Emre' Alıntı:
Evet hiç öyle düşünmemiştim [emoji1]
Bakalım ne çıkacak içinden. Kırmızı mı sarı mı [emoji1]

Kırmızı olsun üç fazla olsun abi. [emoji3]

Revolectrix - Satın Alma

Hayırlı olsun Doğuş, helici adamsın yakışıklı bir şarj aleti yakışır. :laugh: :thumbup: