Robort Arm Tanıtım ve yapılacak Proeje

RSURGUN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar herkese merhaba :saygilar:

Uzun zamandır işler ve kış yüzünden forumdan ve hobiden kısmen uzak kaldım denebilir bir tanıtım ve yeni bir proje hakkında güzel oacağını düşündüğüm bir konu ile tekrar dönüş yaptım diyebilirim :halay:

Aşağıdaki Videoda tanıtım ve proje ile alakalı detaylı anlatım bulunmaktadır :RCKolik: Herkese keyifli seyirler konu inşallah devam edecektir. %p :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Projenin diğer kısımları için şimdiden Rezerve

Vay Recep, hoşgeldi :thumbup: Özledik valla %p

Ürün gerçekten çok güzel ve şıkmış :) İnsan bu tür oyuncakları görünce keşke orta okul yıllarında olsaydım diyor :D

Projenin ilerleyen aşamaları da oldukça güzel olacak gözüküyor. İlerde kullanmak adına 3 mesajı senin adına rezerve ettim ;)

Paylaşım için tekrar teşekkürler, ellerine emeğine sağlık :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay Recep, hoşgeldi :thumbup: Özledik valla %p

Ürün gerçekten çok güzel ve şıkmış :) İnsan bu tür oyuncakları görünce keşke orta okul yıllarında olsaydım diyor :D

Projenin ilerleyen aşamaları da oldukça güzel olacak gözüküyor. İlerde kullanmak adına 3 mesajı senin adına rezerve ettim ;)

Paylaşım için tekrar teşekkürler, ellerine emeğine sağlık :RCKolik:

Mehmet Abi hoşbulduk valla özlemişim forumu boş bir şekilde de giriş yapmakt istemedim uzun süre rafta yapımı beklettiğim bu maket ile giriş yapmakisedim gerçekten keyifli işi biraz da FPV ve araç üstüne oturtursak çok daha güzel bir proje olacak diye düşünüyorum :thumbup:

Eline sağlık güzel bir tanıtım olmuş, merak ettiğim bir üründü, paylaşım için teşekkürler.

Teşekkürler emeğinize sağlık

Rica ederim devamı gelecek ayrıca bahsettiğim upgradeler yapıldığında çok daha başarılı olacak

Sent from my iPad using Tapatalk

Tekrar hoşgeldin Recep, bomba bir geridönüş olmuş. :bravo: :bravo: