RTF Quad modelimi kumandaya nasıl tanıtabilirim ?

dublex06

Yeni Uye
Sa arkadaşlar yurt dışından (tayland) drone aldım 100usd 'ye bunu turkiyeye getirdim montajını yaptım lakin kumandayı tanıyamadım lütfen yardımcı olurmusunuz konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim yardımcı olan herkese sindiren tsk ve bunun markası lear honormu yoksa ufo qaued mi ufoda baksa şey yazıyor kutuda baska

İçinden manual çıkmadı mı acaba ? Markasını bile tam bilmediğimiz bir ürün konusunda nasıl bir yardımımız olabilir acaba ? RTF yani uçuşa hazır kitler zaten kumanda ile tanıtılmış olarak geliyor büyük ihitmal. Siz muhtemelen motor kilitlerini aktif edemiyorsunuz.

Bence manual'de tüm bu detaylar vardır. Ya da youtube ürün isminizi yazarak arattın. İllaki sizin model ile de ilgili bir video paylaşılmıştır.

Forum kuralları gereği konu başlığının mesaj ile uyumlu olması gerekiyor. Lütfen buna bir daha ki sefere dikkat edelim. Ben şimdilik konu başlığını sizin adınıza değiştiriyorum

Konu tahmin ettiğiniz üzere yanlış yerde idi. Ben doğru yere taşıdım.

RTF Quad modelimi kumandaya nasıl tanıtabilirim ?

Hocam valla drone konusunda sıfır bilgim var kutusunda lead honor yazıyor dronda ufo qaued gibi yabancı birşey yazıyor resim ekleyecem dosya boyutu büyük diyor yardımınız için teşekkür ederim bu arada