Sağa çekme

İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar şöyle bir sorunla karşı karşıyayım yardımcı olursanız sevinirim : Real flight 4 kullanıyorum ve ne zaman simülasyonda uçak uçurmaya çalışsam uçak yerden havalanırken de havadayken de sürekli hafif sağa çekiyor tüm kontrol çubukları ortada olmasına rağmen bunu yapıyor. Acaba sorun Real fligh emülatöründe ki değerlerle ilgili olabilir mi. Emulatör resmini aşağıya koydum lütfen yardım edin.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sağa çekme

Levent UYGUN' Alıntı:
Hafif sola trim vermeyi denediniz mi? :)
Levent hocam cahilligime vererek Trimin ne olduğunu ve sola nasıl trim vereceğimi aciklarsaniz çok sevinirim[emoji4]

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağa çekme

Stick lerin hemen altındaki ve yanındaki küçük tuşlar trim tuşlarıdır. O tuşları kullanarak istenmeyen kaçmaları sıfırlarsınız. Tuşları Kaçan yönün tersine yeteri kadar iterseniz istemediğiniz kaçma durur. Bu işleme trim verme denir. :saygilar:

Sağa çekme

Levent UYGUN' Alıntı:

Stick lerin hemen altındaki ve yanındaki küçük tuşlar trim tuşlarıdır. O tuşları kullanarak istenmeyen kaçmaları sıfırlarsınız. Tuşları Kaçan yönün tersine yeteri kadar iterseniz istemediğiniz kaçma durur. Bu işleme trim verme denir. :saygilar:
Sağol levent hocam saygı benden [emoji4]

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi