Saha Şarj Cihazi Çantalarımız

Pillerim 7s olmasa veya bu arkadaşın 6s sınırı olmasa, kesinlikle bunu alacaktım. Ama 7s için en küçük ve en ucuz seçenek GT500'dü, ben de onu almıştım. :)

Türkiyede şu soketi bulabileceğimiz bir yer varmı? 10A 250V 3Pin IEC320 C14 Inlet Module Plug Fuse With Switch Male Power Socket

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu İSDT şarj cihazları gerçekten gerek görünüş gerekse fiyat olarak dikkat cekiyor. Bir ara ben de düşündüm ama Emre ile benzer sebepten 7S desteği olmadığı vazgeçmek zorunda kaldım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlker Sönmez' Alıntı:
Türkiyede şu soketi bulabileceğimiz bir yer varmı? 10A 250V 3Pin IEC320 C14 Inlet Module Plug Fuse With Switch Male Power Socket

Direnc.net veya buyuk elektrikcilerde bulunur.

Sağol Emre direnc.net te varmış. Sıra ona gelince isteyeceğim.

Çantada karar kıldım , pilleri yerleştirecek kısmın süngerlerini ayarladım. Üst kapağa da şarj ekipmanlarını bir şekilde yerleştirmeyi düşünüyorum. Yükseklikleri kurtarıyor. Sabitlemek için çantayı delip delmeme konusunda hala kararsızım. Önce bir sanayi tipi velcro ile deneyeceğim.

İlker abi senin sistemde mantıklı oluyo piller için ayrı bir çanta taşıma gereği duymuycaksın hoşuma gitti,fikrine sağlık %p sabitliyeceğin şarj aleti nasıl bişey belki görenler bir fikir verebilir :saygilar:

İlker Sönmez' Alıntı:

Ilker hocam o parça bildiğimiz pc power supply girişi elinde bozuk pc power supply varsa oradan da söküp kullanabilirsin illaki switch de olsun dersen o da bir yerden bulunur.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bunu kullanıyorum, buda gayet ufak ve hafif, tam avuç içi kadar , üstelik 500w 12 s 5000 pili rahatlıkla 2c, şarj edebiliyor

Bu ısdt'ın kendi şarj aletleri için çıkarmış olduğu 8 s E kadar destekli adaptörü var aslında 7s pilleri olan onu tercih edebilir.

ali yalçın' Alıntı:
Bu ısdt'ın kendi şarj aletleri için çıkarmış olduğu 8 s E kadar destekli adaptörü var aslında 7s pilleri olan onu tercih edebilir.
Allah allah ? Ben daha önce fark etmemiştim :)

Büyük ihtimal 7 ve 8 hücreleri mevcut 2 tanesi ile birleştiriyorlardır diye düşünüyorum.

Musait bir zamanda bakayım nasıl bir adaptor yapmışlar.

İlker Sönmez' Alıntı:
Kabaca şöyle birşey planlıyorum
Ust kısım lazer plaka ile kapatılırsa tadından yenmez :bravo:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Allah allah ? Ben daha önce fark etmemiştim :)

Büyük ihtimal 7 ve 8 hücreleri mevcut 2 tanesi ile birleştiriyorlardır diye düşünüyorum.

Musait bir zamanda bakayım nasıl bir adaptor yapmışlar.

Köprüleme gibi bi mantığı var sanırım, kendi sitesinde ürünler sayfasında görürsün abi

Yav onu ben de gordum de, aletin 7 pinli balans soketi var. 6s demek oluyor. Nasil 8s destekliyor ki bu? 7. ve 8. hucrelerin voltaj bilgisini alamiyor...

Emre Kaman' Alıntı:
Yav onu ben de gordum de, aletin 7 pinli balans soketi var. 6s demek oluyor. Nasil 8s destekliyor ki bu? 7. ve 8. hucrelerin voltaj bilgisini alamiyor...
Smart diyor zaten abi [emoji28]

Muhtemelen biz 6s basıyor gibi şarj yapacaz, alet üzerinden 7s veya s8 seçecez, şarj bilgisini alet üzerinden takip edecez, yeterli şarjı basınca, alet şarj aletine pil doldu bilgisi gönderip şarjı kesecek,
Diye tahmin diyorum, yani şarj aletini kandırmış olacağız

ilker abi sizin çantada böyle birşey olucak muhtemel