Sahilden

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 2,400
A

altan

Guest
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
BU SEFER KAMERAYI SOLA BAKACAK ŞEKİLDE KOYDUM... :rolleyes:

Ynt: SAHİLDEN

Vay vay vay. Kamera cekim tarihi dogru ise pazar oglene dogru. Pazar bulusmasina bakiyorum Altan bey yok. Neden arkadasina yardim etmesi gerekiyormus.

Bu arkadasin kim oldugu ve nasil bir yardim yapildigi anlasildi :):)

Biz görmeyeli ,Başiskele sahili ne kadar değişmiş,güzelleşmiş.Altan bey, senden ricam bir de Seka park üstünde, bir uçuş yapıverde oraların da son durumunu görelim. :D Şaka bi yana güzel çekim olmuş...

Evet, arkadaşlar, dün resmen ekilmişiz!...

Öte yandan, eşya taşıma yardımı karşılıksız kalmamış anlaşılan. Çünkü çekimin başladığı yer ile bittiği yer arasında mesafe var. Çaktırmadan Seymen'e doğru ilerliyoruz, yürüyerekmi acaba?

SAYIN AĞABEYLERİM PEK KIYMETLİ HOCALARIM.NE DESENİZ HAKLISINIZ BEN OLSAM BEN DE ZATI ALİLERİNİZİN YORUMLARINI YAPARDIM.LAKİN EMİN OLUNUZ DURUM GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL ADAMCAĞIZ SABAH 11:00 12:00 ARASI KAMYON GELECEK DİYE BEKLERKEN AKŞAM 18:00 DA GELDİ.BEN DE ARKADAŞIM GİBİ HATTA LOJMANDA BİRÇOK ARKADAŞ PAZAR GÜNÜMÜZ BLOKE OLDU.BEKLEME ESNASINDA BİR FIRSAT YAKALADIM BU UÇUŞU YAPTIM.TAKDİR SİZ SAYYIN HOCALARIMINDIR.YOKSA GELMEZMİYİM BENİ TANIMAZ BİLMEZ MİSİNİZ? :embarras: EMİN OLUN AKŞAM ADAMIN ARKASINDAN TENEKE BİLE ÇALINDI ;D

Açıklama güzel... Ama ben nereden bileyim doğru olduğunu? Öyle hemen affetmek yok! Sahada ocak yakma vs işleri senden, çömezliğe devam...

omer' Alıntı:
Açıklama güzel... Ama ben nereden bileyim doğru olduğunu? Öyle hemen affetmek yok! Sahada ocak yakma vs işleri senden, çömezliğe devam...
Yasaaaa Omer abi ;D Sanki burnuma balik kokusu geliyor gibi ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
omer' Alıntı:

ABİ SEN EMRET YETER .SENİN EMRİN BANA ÖDÜLDÜR CEZA DEĞİL ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
omer' Alıntı:

DERHAL MEHMET HOCAM İSTEDİĞİN BALIK OLSUN.SIRADA HAMSİ PALİĞU VARİDİR... ;D

Ynt: Sahilden

Evet, palamut yavaş yavaş yolcu, sıra hamsiye geliyor...Hatta Altan'ın mesajına bakılırsa yağda mı yapsak ne?! :)