Sancaktepe-Şile tarafı bildiğiniz boş arazi?

Erol KANBAK

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba forumda araştırdım ama istedigim sonuca ulaşamadım o yüzden konuyu acıyorum. P51 Mustang uçağım var nitro motorlu fotoğrafını da ekliyorum, henüz uçuş yapmaya hazır değilim At9 kumandam var ama sim kablosu arıyorum İstanbul içi bulamadım maalesef, neyse onun konusunu başka yere açacağım ama elinde olupta satmak isteyen olursa bana ulaşsın lütfen. Uçağımın hesaplamalara göre kalkış icin 57 km lik hıza ulaşması lazım(flapsız, 3 modlu flap sistemim var) , bilindik paralı giriş yerlerine de çok uzağım(Orhanlı tarafındaki hariç ama orası da ilk üyelikte 5000 lira istiyor. Mümkün değil o parayı vermem, zaten olsa da vermem. Şimdi gelelim konuya, aracım var kendim de keşife yakın zamanda çıkacağım ama bilen varsa Şile tarafında açık arazi deneme sürüşleri yapabileceğim lütfen söylesin. Sileype sınırlı değil tabi Anadolu yakası hatta yakınsa Avrupa da olur. Kalkış iniş yapmasamda hızlanma testleri yapacağım. Tabi ilerde uçuşlara da başlamayı düşünüyorum iki ay içinde. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler. İyi uçuşlar, sürüşler.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol