Seagull Yak 54 Kurulum.

Seagull Yak 54 Kurulum.

Üstad geçmiş olsun , çok üzüldüm şimdi.... :(........Sana tüm modeller kurban olsun..........

Ynt: Seagull Yak 54 Kurulum.

Mesut AKIN' Alıntı:
Smoke denendi calisiyor tikir tikir am aucak pert :( hoverda guc yetmedi stalldan kurtulamadim yere yakin oldugun icin

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Geçmiş olsun üstad. :( Çok üzüldüm, smoke'da gelmişti ne videolar fotoğraflar görmeyi hayal etmiştik o modelden. :'(

Gerçi sen daha güzelini yaparsın eminim ki ama insan üzülüyor işte. :(

Seagull Yak 54 Kurulum.

Yahu Mesut, resimleri falan inceledim, çok güzel iş olmuş, tam dumanlar nasıl diyecektim ki, bu haber kötü oldu doğrusu! :'( Çok geçmiş olsun, yazık olmuş modele, onca uğraşa, emeğe! :( Neyse, Allah kalanlara uzun ömür versin!

Seagull Yak 54 Kurulum.

Tesekkür ederim arkadaşlar :( mağlesef yapacak bişi yok bende çok üzüldüm ama emeklerime üzüldüm okadar çok emek hartcadımki anlatamam :(

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Moderatör tarafında düzenlendi:
Seagull Yak 54 Kurulum.

Mesut AKIN' Alıntı:
Tesekkür ederim arkadaşlar :( mağlesef yapacak bişi yok bende çok üzüldüm ama emeklerime üzüldüm okadar çok emek hartcadımki anlatamam :(
Zaten anlatmana da gerek yok üstad, bu konuda adım adım zaten ana hatları ile tüm detayları bizlerle üşenmeden paylaştın :embarras:

Bu tür durumda tek söylenebilecek bir şey var, o da cana geleceğine mala gelsin :-\