Sim Çalışmalarım - Ergün "Nightsinger" Gürer

Masallah Yapacak yorum birakmiyor bize Ergün Hoca :bravo:
Valla Mehmet abi benim çalışmalar biraz sönük kaliyor bu çalışmaların yaninda :(

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Daha dun Turker ile Snake ya da diger ismi ile Mobius strip hareketini konusuyorduk :D Hatta Ben kendince tam 8 olmasa da S seklinde Bunu en basit sekilde nasil yapabilirim diye dusunuyordum. Simdi senin video izleyince tum yonlere ilave bir de piro dahil olunca Biraz moralim bozuldu :laugh:

Arkadaslar, icimizden birilerini gorevlendirip Ergun kardesimizin simini bozmayi oneriyorum ne dersiniz :lol: yoksa Ergunun duracagi Yok Valla :lol: :lollol:

Snake = Mobius strip = halfpiro flip öncesi verdiğin o "pitch up" zıplatmasını, flipe girdikten hemen sonra biraz büyükçe verirsen, snake olur abi. Bi video ile gösteririm ilk fırsatta.

Bi daha gördüğünde Deniz'i gazlarsın. "Yaaa, demek sürekli evde sim çalışıyor. Ama kızım sana da yazık, söyle seninle oturup dizi izlesin" :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Çok can sıkıcı çalışmalar yapıyorsun Ergün, ne yapsakta seni bu simden uzaklaştırsak bilemiyorum doğrusu. :lollol: :lollol: :lol:

Al, şimdi de sağ rudderlısı. Sıkıntıyı alır :laugh: (En azından müziğinin alması lazım...)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ergün Gürer' Alıntı:
Snake = Mobius strip = halfpiro flip öncesi verdiğin o "pitch up" zıplatmasını, flipe girdikten hemen sonra biraz büyükçe verirsen, snake olur abi. Bi video ile gösteririm ilk fırsatta.

Bi daha gördüğünde Deniz'i gazlarsın. "Yaaa, demek sürekli evde sim çalışıyor. Ama kızım sana da yazık, söyle seninle oturup dizi izlesin" :laugh:
Ben de zaten buna benzer bir seyler yapmaya çalışıyorum. Senin videoyu merakla bekliyorum :halay:

Yozgat'ta Denizle konuşmak faydalı olabilir dediğin gibi :lol: :lollol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ergün hocam hareketlerden birşey anlamıyorum malesef , ama müzikle beraber harika geldi , bir dahaki video Frank Sinatra'dan sing in the rain ile olabilir mi acaba , şimdi Elvis'in my way'i desem o biraz ağır kaçardı......... :laugh: :thumbup: Ellerine sağlık hocam.............

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ergün hocam hareketlerden birşey anlamıyorum malesef , ama müzikle beraber harika geldi , bir dahaki video Frank Sinatra'dan sing in the rain ile olabilir mi acaba , şimdi Elvis'in my way'i desem o biraz ağır kaçardı......... :laugh: :thumbup: Ellerine sağlık hocam.............

"Strangers in the Night" vereyim abime?

Ben de zaten buna benzer bir seyler yapmaya çalışıyorum. Senin videoyu merakla bekliyorum :halay:

Burada abi. Halfpiroflip'ten farklı olarak,

1) Zıplatmayı biraz geç ve büyük veriyoruz
2) Halfpiroflipten tam çıkmıyoruz ki, yılanın / mobius'un kenarları oluşsun. Rotor diski biraz içe ve bize doğru yatık kalmalı.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Video izlenemiyor Ergün ??

Ben izleyebiliyorum Mehmet abi, belki filtreleme gibi bişey vardır o engeldir sende...

Bu videolar her zamanki gibi eğitici ama benim beklediğim sim dışında başka videolar var Ergün abi, bir an önce onları da görmek dileğiyle :)

Ergün hocam , çok güzeldi , gerçekten bu müziklerle daha rahatlatıcı geliyor videolar :thumbup:......Ben de mi başlasam şu 3D işine bilemedim....... :rolleyes: :RCKolik:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ben izleyebiliyorum Mehmet abi, belki filtreleme gibi bişey vardır o engeldir sende...
Filitreleme yok da ben cepten bakmıştım ondan olabilir. Su an Sirket hattında bir sıkıntı var, öğleden sonra yeniden bit bakayım :)

Ergün Gürer' Alıntı:
Burada abi. Halfpiroflip'ten farklı olarak,

1) Zıplatmayı biraz geç ve büyük veriyoruz
2) Halfpiroflipten tam çıkmıyoruz ki, yılanın / mobius'un kenarları oluşsun. Rotor diski biraz içe ve bize doğru yatık kalmalı.
PC'den bağlanınca videoyu izleyebildim. Tam olarak yeni yapmaya karar verdiğim hareket bu Ergün :thumbup: :bravo: Şu an benim yaptığım buna azıcık benziyor :laugh: Biraz otursun video ile paylaşırım inşallah ;) :)

Video izlenemiyor Ergün ??

Abi hangi şarkıyı koysam, eşleşen 3. taraf içeriği diyor :laugh: Başlayacam bu youtube'un copyright meselesine, bundan sonra kendim "hım hum" ile müzik koyucam :lollol: Bazı videolarım Almanya'da izlenemiyor, bazıları da cep telefonlarından izlenemiyor. Garip.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ergün hocam , çok güzeldi , gerçekten bu müziklerle daha rahatlatıcı geliyor videolar :thumbup:......Ben de mi başlasam şu 3D işine bilemedim....... :rolleyes: :RCKolik:

3D olayın fıtratında var abi. Modelinin önüne kamera veya üzerine fuselage takmadığın sürece, bizdensin :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bu videolar her zamanki gibi eğitici ama benim beklediğim sim dışında başka videolar var Ergün abi, bir an önce onları da görmek dileğiyle :)

Bi "sıfırlama" kasedim varmış galiba, onu mu bekliyorsun?

Emre: Sıfırladın mı Ergün?
Ergün: Neyi sıfırladım mı abiciğim?
Emre: Açıları sıfırladın mı?
Ergün: Sıfırladım abiciğim.
Emre: Kaç oldu yani toplamda?
Ergün: +-15, ortayı sıfırladım abi.

Fazla birşey umma yani :p Zaten bunlar hep montaj...

:lol: :lol: :lol:

Ergün hocam , fuselage taksam bile , 3D çalışmalarına başlarsam hazır olsun diye bir model daha hazırda durur..... :evil:

+- 15 olayına patladım zaten........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: