Simulatör Dersleri - RC Helikopter Basic Maneuvers (Başlangıç Manevraları)

İşte bu zormuş :mad: BASIC CIRCLE

Bulut' Alıntı:
İşte bu zormuş :mad: BASIC CIRCLE
Onun sadece adı Basic ama hareketi hakkını vererek yapmak gercekten baslarda cok zor ne yazık ki :(

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Onun sadece adı Basic ama hareketi hakkını vererek yapmak gercekten baslarda cok zor ne yazık ki :(

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Tamamdır Mehmet Bey %p Olayı çözdüm :yuppi:

Sadece ilk girişte biraz zorlanıyorum onuda halledicem umarım. Destekleriniz, verdiğiniz öz güven ve motivasyon çok BÜYÜK. Forumda bu konuda paylaşımda bulunan herkese saygılarımı iletiyorum. Ve teşekkür ediyorum. Tekrardan...

Mehmet abi bu adamı aylığa bağlayalım :D Şaka bir yana neler yapmış ya ellerine sağlık Türker hocam..Teşekkür ederek bi güncelleyelim şu konuyu..Faydalanmayı bilene bulunmaz bi kaynak olmuş yine...Pilotajım orta seviye ama bu videoları izleyerek tekrar üzerinden geçeceğim.Eğer ilk başladığımda bu kaynağı bulabilseydim gelişimim çok daha hızlı olurdu eminim..Benim gibi fiziksel yardım almadan çalışan arkadaşlar için gerçekten önemli bir kaynak..

Ali ÜNAL' Alıntı:
Mehmet abi bu adamı aylığa bağlayalım :D Şaka bir yana neler yapmış ya ellerine sağlık Türker hocam..Teşekkür ederek bi güncelleyelim şu konuyu..Faydalanmayı bilene bulunmaz bi kaynak olmuş yine...Pilotajım orta seviye ama bu videoları izleyerek tekrar üzerinden geçeceğim.Eğer ilk başladığımda bu kaynağı bulabilseydim gelişimim çok daha hızlı olurdu eminim..Benim gibi fiziksel yardım almadan çalışan arkadaşlar için gerçekten önemli bir kaynak..

Teşekkür ederim Ali Bey, güzel sözleriniz için. :) Bütün amacımız özellikle yalnız olan arkadaşlarımıza yanlarındaymışız gibi destek olabilmek, faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize. :RCKolik:

Ali ÜNAL' Alıntı:
Mehmet abi bu adamı aylığa bağlayalım :D Şaka bir yana neler yapmış ya ellerine sağlık Türker hocam..Teşekkür ederek bi güncelleyelim şu konuyu.......
Bir gün bu tür konularında takdir görmesi insanı sevindiriyor. Emek verip bunu yazıya döktüğünüz ve bizlerle paylaştığınız için teşekkürler Ali Bey :thumbup:

Bu arada Türker Bey zaten RCKOLIK aylıklı bir elemanı :laugh: Ama aramızda kalsın benden çok alıyor :lol: