Simulator Hover Olmuyor :(

Safak Altintas' Alıntı:
Tşk ederim, stick kalibrasyonu yaptım diye biliyorum ama tekrar göz atacagım. Asıl kumandam gelsin inş ozaman daha iyi olacak demekki.
Aynen öyle özelden yaz kardeşim telini akşamları sim derslerimiz var katıl bize :)

Gayet güzel hover yapıyorsun Şafak, daha ne olsun. :bravo:

Rijit bir cisim değil sonuçta uçurmaya çalıştığımız, iple asmadıkça ip gibi durmaması da çok normal. :laugh:

Model bir istikamete doğru hareket ediyor olsada burada önemli olan kontrolün her daim sende kalması. ;) Verdiğin kontrollerle istemediğin hareketi durdurabiliyorsan, tekrar modelini kontrollü bir şekilde hovera alabiliyorsan bence olay bitmiştir. %p

Ters tutulan kase - pinpon topu aklıma geldi :)

Türker Akgün' Alıntı:
Gayet güzel hover yapıyorsun Şafak, daha ne olsun. :bravo:

Rijit bir cisim değil sonuçta uçurmaya çalıştığımız, iple asmadıkça ip gibi durmaması da çok normal. :laugh:

Model bir istikamete doğru hareket ediyor olsada burada önemli olan kontrolün her daim sende kalması. ;) Verdiğin kontrollerle istemediğin hareketi durdurabiliyorsan, tekrar modelini kontrollü bir şekilde hovera alabiliyorsan bence olay bitmiştir. %p

Türker bey sizden bunları duymak çok güzel ve gaza getirici. Şu an basic circle dersinizi çalışıyorum, toplam bikaç saat çalıştım ama hala beceremedim. İnş olucak ama inanıyorum :RCKolik: