Sipariş Aşamasındayım

ali bey,bulut arkadaşımızın dediğine aynen katılıyorum.ve bu uyarısını dikkate almanızı öneririm.siparişten önce stokta olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Sipariş Aşamasındayım

Kargo geldi, devamındaki gelişmeleri paylaşacağım, yardımcı olan herkese tekrar teşekkürler =)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sipariş Aşamasındayım

Ali Bey' Alıntı:
Kargo geldi, devamındaki gelişmeleri paylaşacağım, yardımcı olan herkese tekrar teşekkürler =)
Gözünüz aydın Ali Bey %p Kumanda ve heli ayrı 2 kutu halinde mi geliyor peki ??

Sipariş Aşamasındayım

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Mehmet Bey teşekkür ederim =) 1 kutu geliyor içi bölümlere ayrılmış parça parça çıkartıyorsunuz, detaylı fotoğraf koyarım %p

Sipariş Aşamasındayım

Ali Bey' Alıntı:
Hayırlı olsun Ali Bey, kırımsız uçuşlar. :halay:

ali bey öncelikle hayırlı,,uğurlu,,bereketli olsun. :)
biz forum üyeleri olarak sizden beklediğimiz,güzel resim ve/veya videolarla kutu açılımı yapmanız ve ürünü bize tanıtmanızı sabırsızlıkla beklemekteyiz haberiniz olsun. :) :D

Sipariş Aşamasındayım

:RCKolik: hayirli olsun kirimsiz ucuslar :RCKolik:

Sipariş Aşamasındayım

Ahmet IŞIK' Alıntı:
ali bey öncelikle hayırlı,,uğurlu,,bereketli olsun. :)
biz forum üyeleri olarak sizden beklediğimiz,güzel resim ve/veya videolarla kutu açılımı yapmanız ve ürünü bize tanıtmanızı sabırsızlıkla beklemekteyiz haberiniz olsun. :) :D

Ahmet Bey teşekkür ederim =) Ürün yeni bir model olduğu için tanıtım beklemeniz çok normal ama ben o kadar bilgili değilim maalesef :laugh: Açarım kutuyu iste bu kumandası bu da helikopter derim 10 saniyelik video olur :rolleyes: Ama heliyi merak eden, kutu açılımı yapıp kullanmak isteyen varsa alıp kutuyu gelirim hemen :RCKolik:

Sipariş Aşamasındayım

Mehmet Kucuksari' Alıntı: