Sizce Hangi RTF Quadro Tercih Edeyim

(Syma X5C vs JJRC H8C) Sizce hangisi ?

• Bence Syma X5C

Oy: 1 33.3%
  • Bence JJRC H8C

Oy: 2 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    3

53_ekrem

Yeni Uye
2 quadcopterde bildiğiniz uzere hemen hemen aynı fıatlarda bırbırıne denk ve bırbırının en buyuk rakıbı bi yanda Syma X5C bi yanda JJRC H8C Sizce hangisi ? sebebini açıklarsanız iyi olur

NOT: Konu başlığı Google arama motorlarında çıkmasını istemediğimiz modellerden oluştuğu için Yönetim tarafından değiştirilmiştir.

Her iki model de başta OYUNCAK sınıfına girdiği için, fırçalı motor kullanıldığı için belli bir ömrü olduğundan dolayı bence fark yok. Başka bir değişle hangisini görsel olarak beğeniyorsanız onu alın. Bana kalsa her ikisini de almayın. Para biriktirip, profesyonel bir şey toplayın. O zaman kadar da bolca okuyun ve simulator çalışın

Bu arada unutmadan söyleyeyim, Forumun selameti için her iki modelin isimlerinin arama motorlarında çıkmasını istemiyoruz. Bu yüzden konu başlığındaki model isimlerini ben sildim.

Bugüne kadar benim alıp kullandığım oyuncak sınıfı quadcopterler içinde en iyisi piyasaya yeni çıkmış olan JJRC H12C modelidir.

Kullandığım diğer modeller ise WL V929 , Syma X5C dir ( artık bende mevcut değiller )

Oyuncak sınıfı olmayan da DJI F450 + Naza M Lite GPS kullanmaktayım.

bir yerlerde bu paylaşım çok isabetli olmuşdu :)

''not:İcra ettiğimiz Hobby uzaktan kumandalı Modelcilik'dir burda model ve oyuncak ince çizgi ile birbirinden ayrılmışdır,bazı modelcilerde bu çizgi çok kalındır bazılarında ince fakat çizgi mevcutdur''