SJ4000 almayı düşünenler Sahtesine Dikkat

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Bugün sj4000 almayı düşünürken yaptığım incelemelerde bu video bana çok yararlı oldu.

Adamlar hemen çakmasını yapıp sürmüşler yuh diyorum.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SJ4000 almayı düşünenler

Bu sitede de orjinal ile sahtesi arasında farkları anlatıyor yardımcı olur arkadaşlara ben wifi olanını almayı düşünüyorum araştırırken buldum

http://www.foxoffer.com/blog/2014/08/06/about-the-sj4000-action-camera-original-and-copy-version/

İos tan online

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Bugün sj4000 almayı düşünürken yaptığım incelemelerde bu video bana çok yararlı oldu.

Adamlar hemen çakmasını yapıp sürmüşler yuh diyorum.
Gerçekten de yuh artık :-\ Klone da klone yapmışlar :mad:

Ben 2 gün önce banggood.com dan sipariş verdim sj4000 yeni çıkan wifiliden.Sitede iki ürün var biri 104.99 dolar ürün açıklama sayfasında ürünün orjinal olmadığı orjinali için başka bir link veriyor.Orjinalide 125 dolar.Orjinalden sipariş verdim yarın stoklara girecek kargoya verecekler.

Bu ürünü Orjinal almak isteyenler için sipariş vermiş oluğunuz satış linkini paylaşabilirmisiniz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ürün elime ulaştığında forumda bir inceleme sayfası açacam.

Bu fakesi

Buda sipariş vermiş olduğum orjinal ürün

vidaları siyah olanlar sahte, beyaz olanlar orjinal kısacası, ama şu banggooddaki bu orjinal değil orjinali için şu linke basın olayı harbiden değişik bişi olmuş :D,

Volkan bence güzel bişey yapmışlar adamlar , sonra bangoodan aldımda sahte çıktı diyemezler alıcılar :D

Mesut AKIN' Alıntı:
Volkan bence güzel bişey yapmışlar adamlar , sonra bangoodan aldımda sahte çıktı diyemezler alıcılar :D

aynen bencede güzel bişey olmuş, değişik demem zaten ondandı, yani başka sitelerde görmediğimiz bir olay..

Pahalı almışsınız. Postalanmadıysa eğer aşağıdaki linkten almanızı tavsiye ederim.

http://www.aliexpress.com/store/product/SJCAM-Original-SJ4000-WIFI-Action-Camera-Diving-30M-Waterproof-Camera-1080P-Full-HD-Underwater-Sport-Camera/343737_2016716076.html

Sent from my iPad using Tapatalk

Daha postalamadılar aslında 20 dolar farkta az değil ama banggood güvenilir site diye ordan aldım birde bangooddan 4-5 ürün aldım bu sene teslimat süresi 15-16 günü geçmedi gümrüktede sıkıntı çıkmadı diğerinin ne olacağı belli değil.

Arkadaşlar bir şey atlamışsınız. Önemli de bir detaydır..

Birisi SJcam SJ4000 olarak geçiyor. Diğeri SJcam 4000 Wifi olarak geçiyor.

Aslında orjinal olanı FPV yapılabilen benim de 2 ay önce aldığım sadece "SJ4000" 'dir. SJcam olup fake vs varsa onu bilemem.

Ama ikisi farklı kameralar. Sjcam SJ4000'nin menüsü de SJ4000'den farklı..

Satın aldığım SJ4000 -

Aynı zaman da satın aldıgım SJ4000, Novatek olarakta geçer..

Bilginize,

ne demek istediğinizi anlamadım gökhan bey.Bu SJ400 lerin wifilisi yeni çıkmış sizin kullandığınız eski model.Bu wifililerinde eski modellerinde fakesi ve orjinali var .Site kendiside demiş zaten fake ürünün açıklamasında ürünün orjinal olmadığını söylemiş orjinalin linkini vermiş 125 dolar.

Ayrıca Fpv olarak kullanıldığında anlık görüntü aktarımı yok yani fpv vericiye filan takılmıyor ama fpv de görüntü kaydı için kullanılabilir bende o amaçla aldım.Başka bir kameradan canlı fpv yapacam bunlada hd görüntü kaydı yapmayı düşünüyorum.Tabi yanlışta biliyor olabilirim canlı görüntü aktarımı var mı siz kulanıyormusunuz ?

Wifi olayıda android ve ios da uygulama indirip wifi ile bağlanıp kameranın görüntüsünü canlı olarak telefondan izleyebiliyorsunuz.

Ynt: SJ4000 almayı düşünenler Sahtesine Dikkat

Sahibinden ilan açıklamasında bir arkadaş kendisinde ki modelin eski sürüm olduğunu ya video out olarak ya da kayıt yaparak kullanılabileceğinden bahsediyordu yeni sürümlerde fpv de mümkün gibi birşeylerden bahsetmiş kullanan veya iyi inceleme yapmış üstadlar biraz daha detaylı paylaşımda bulunurlarsa çok makbule geçecek

Ynt: SJ4000 almayı düşünenler Sahtesine Dikkat

Açıklama şöyleydi
Ben hava çekimi için kullanıyorum, tüm gopro için olan gimballar için uygun ancak FPV yapıp kayıt almayacaksanız, yani video out çıkışı ile görüntü aktarıp aynı zamanda kayıt yapmayacaksanız alabilirsiniz. Çünkü bu ancak yeni sürümlerinde desteklenmektedir. Sattığım kamera bir önceki üretime aittir anakart yeni versiyona uygun değildir bu yüzden video out alabilirsiniz ancak aynı zamanda kayıt yapamazsınız. Normal çekim için kullanacaksanız sizin için eski ya da yeni sürüm olması bir fark yaratmamaktadır.