SK720 GPS SETUP

İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar selam trex 500 modelimde SK 720 ünite kullanıyorum artı GPS Modülüm var fakat GPS i nasıl update yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz özellikle Emre Kaman ve Erhan beyden yardım bekliyorum teşekkürler şimdiden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SK720 GPS SETUP

erkan gürbüz' Alıntı:
Arkadaşlar selam trex 500 modelimde SK 720 ünite kullanıyorum artı GPS Modülüm var fakat GPS i nasıl update yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz özellikle Emre Kaman ve Erhan beyden yardım bekliyorum teşekkürler şimdiden

Gps üniteye bağlı şekilde bilgisayara bağlayıp, programı üzerinden hem üniteyi, hem gps'i update edebilirsiniz. Yukarıdaki menülerde olması lazım. :)

Teşekkür ederim Emre bey

SK720 GPS SETUP

Erkan, hayırlı olsun %p Zamanında hayallerimizi söyleyen bir üniteydi bu :)

Memet abi tşk ederim ben çok önceden iki adet almıştım bitanesini 600 pro da kullanıyorum diğerinide 500 proya taktım gps i aktif edip pilotajımı geliştirmek için uğraşıyorum saygılar sevgiler[emoji1]

SK720 GPS SETUP

erkan gürbüz' Alıntı:
Memet abi tşk ederim ben çok önceden iki adet almıştım bitanesini 600 pro da kullanıyorum diğerinide 500 proya taktım gps i aktif edip pilotajımı geliştirmek için uğraşıyorum saygılar sevgiler[emoji1]
Kesinlikle doğru karar %p Eldeki imkanları en efektif şekilde kullanmak en mantıklısı ;) Çok kolay gelsin Erkan :saygilar: