SkyArtec Wasp Nano CP

death.is.live

HeliColic :)
Merhaba arkadaşlar Skyartec Wasp Nano model 6ch heliyi kullanan varmıdır ? Tavsiye edermisiniz. Çünkü satış fiyatı Genius CP ile aynı olmasına rağmen Brushless motoru ve çok güzel alüminyum taşıma çantası var. Açıkçası Skyartec markasının Çin de olması biraz endişe uyandırsa da denemeye değer gibi geldi bana, siz ne dersiniz?

Ürün linki:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çantasından dolayı geçenlerde benim de dikkatimi çekmişti. Yurtdışında epeydir olan bir ürün fakat yurtdışı fiyatını bilmiyor. Turkiye fiyatı ise Blade mCPx BL ile nerede ise yanı, yani çok da ucuz değil, başka bir değişle.

Alıp, test edilip denenebilir. Ama şayet ilk 6 kanal heli tecrübeniz ise Fiyat / Performans olarak yarı fiyatına olan V922'yi öneririm.

Zira modelin Brushless olması, ilk etaplarda size bir artı değil, dezavantaj olacaktır. Aynı şekilde güzel gözüken metal aksamlarda kaza sonrası kırım maliyetini olumsuz etkileceğini düşünüyorum. Bunlar şahsi fikrim ve şu ana kadar ki micro tecrübem. Katılmayanlar mutlaka olacaktır :laugh:

Modelde genel olarak beğenmediğim hususlar ise:
- Walkera'nin kopyası olması, ki bu nedenle servo tipini, iniş takımın beğenmiyorum.

- Brushless orjinal değil. Ana kartın üzerine sonradan upgrade ile takılan ESC mevcut. Artı bildiğim kadarı ile kuyruk servosu da Brushless değil.

Özetle :
Daha önce 6 kanal heli tecrübeniz var ise, alıp deneyip, tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ama ilk 6 kanal ve özellikle ilk micro heli tecrübeniz ise bence biraz daha düşünmek lazım :)

SkyArtec Wasp Nano CP

Cevap için teşekkürler Mehmet Bey. Dediğiniz gibi V922 zaten aklımda :thumbup: Fakat bu gün ağzımın suyu aka aka bir dükkana girdim, orada sadece Genius CP vardı ve brushed bir model, e bununla da karşılaştırınca sanki bu daha iyi gibi geldi bana..

Ayrıca çanta gerçekten çok iyi düşünülmüş :bravo: bende aslında birazda buna vuruldum :lollol: Tam bir satış politikası aslında :saygilar:

SkyArtec Wasp Nano CP

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Promodelden Haluk bey gayet güzel anlatmış

SkyArtec Wasp Nano CP

Erman Camgöz' Alıntı:
Ayrıca çanta gerçekten çok iyi düşünülmüş :bravo: bende aslında birazda buna vuruldum :lollol: Tam bir satış politikası aslında :saygilar:
Paketleme süper orası kesin :D Bazı microlar buna benzer çanta ile satılıyor. Yurtdışında zamanında baktım, çantaları ayrı satılıyor mu diye ama bulamadım :-\ Fakat daha ekonomik maliyetlerle kendiniz de güzel bir çanta dizayn edebilirsiniz. Isterseniz şu konuya bir göz atın ;)

SkyArtec Wasp Nano CP

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Promodelden Haluk bey gayet güzel anlatmış
Aynen abi, Türkiye'de pek görmeye alışık olmadığımız güzel bir tanıtım videosu olmuş :thumbup: