spektrum dx9 ve dx9 black edition arasindaki fark nedir

Emre Biçen

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaslar

Dx9 almak istiyorum fakat karsima birde Spektrum Dx9 black edition cikti :) normal dx9 ile dx9 black edition arasindaki fark nedir. Kullanan yada bilen arkadaslarin yorumlarini bekliyorum.

Bildigim kadari ile sadece renk farkli. Bir de Black edition canta ve alici ile beraber set halinde satiyorlar.

Sahsen DX9 ilk serisini kullaniyorum. Malum o da mat. Sahsen renk olarak gayet memnunum. Black versiyon en son muammer aldi, bakalim onun nasil bir ilavesi olacak Emre ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bildigim kadari ile sadece renk farkli. Bir de Black edition canta ve alici ile beraber set halinde satiyorlar.

Sahsen DX9 ilk serisini kullaniyorum. Malum o da mat. Sahsen renk olarak gayet memnunum. Black versiyon en son muammer aldi, bakalim onun nasil bir ilavesi olacak Emre ;)

Saol mehmet abi bende alcam bitane dx9 renk takintim yok arasinda 250$ var merak ettim acaba neden o kadar fark var diye

Assinda sormamam gereken bir soru ama :) dsmx dsm2 destekliyor bu kumanda internettede pek goremedim mcpx bl ile bind oluyor saniyorumki ve mcpx bl nin dx9 icin gerekli ayarlarin bulundugu data var saniyorumki dogrumudur

Emre BİÇEN' Alıntı:
Saol mehmet abi bende alcam bitane dx9 renk takintim yok arasinda 250$ var merak ettim acaba neden o kadar fark var diye

Assinda sormamam gereken bir soru ama :) dsmx dsm2 destekliyor bu kumanda internettede pek goremedim mcpx bl ile bind oluyor saniyorumki ve mcpx bl nin dx9 icin gerekli ayarlarin bulundugu data var saniyorumki dogrumudur
Aradaki fark alici ve canta farki. Eger aliciya ihtiyacin yoksa bence ilk versiyonu al. Az once baktim da arada bir fark yok. Birebir ayni yazilim ve donanim var.

Spektrum son cikan tum kumandalari DX6 dahil olmak uzere Dsmx ve DSm2 destekliyor. Yine tum modeller blade tum modelleri ile bind oluyor ve hepsi icin gerekli ayarlar datasheet var. Yani kumanda spektrum oldugu surece bir sikinti degil ;)

Ynt: spektrum dx9 ve dx9 black edition arasindaki fark nedir

Ben dx9 ne yalan söyliyim. Orta halli bir Kumanda sanıyordum. Elime geçince Muharrem için İkon à göre düzenleyim derken. Baya hoşuma gitti. Kullanımı ve ayar olayını çok kalaylaştırmışlar. Çok basitleştirmişler ayarı. Arkadaşımda hitec 9 vardı. Benden rica etti geldiğinde bi bakayım Kumandaya diye. Ertesi gün hitec İ sattı dx9 aldı.
3 arkadaş aldı hepsi çok memnun. Bide konuşuyor ses çok net.

Bence forumca dx9 a geçelim. Erhan kardeşim sayesinde geçtim çok ama çok memnunum. Insanın konuşmaya bir an cevap veresi geliyor:)

Ynt: spektrum dx9 ve dx9 black edition arasindaki fark nedir

valla ben DSX9 kullaniyorum cokta memnunum sizlerin yeni oyuncaklarida guzel tabi ama bi DSX9 degil :p

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

dx9 ile dx9 black edition arasındaki fark dx9 black edition'da ar9020 alıcı çıkması ve kutuda olması adından da anlaşılacağı gibi her tarafı bide siyah onun haricinde her şeyi aynı :lol:

adımın bukadar geçtığı konuya biraz geç dahil oldum kusura bakmayın arkadaşlar. Öncelikle black almadım mehmet bey cantam vardı zaten alıcıda kullanmıyorum geriye tam siyah renk kaldı ;D oda 250$ etmez bence . bende sizler gibi mat gri aldım :thumbup: :bravo: :halay: ve bende çok memnunum