starter lipo sorunu

İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba , 12v starteri kuru akude calistirmaktan vazgezip 11,1 3c lipo takayim dedim . Once ceviriyordu sonra anlamadigim bir sekilde + - kabloları ileri itince basmaya basladi sonra hic basmaz oldu . Elektrik motordan da hic anlamiyorum karsilasan var mi boyle bir durumla ? sahada kimde gorsem sorunsuz calisiyor du 3c lipoyla akim yonunu de dogru lehimledim ..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

starter lipo sorunu

Bu starterlerde çok sık görülen bir sorun. LiPo ile alakası yok. Starteri çalıştıran uyduruk buton sistemi böyle saçmalıyor. Ancak starteri bu şekilde dağıttıktan sonra toplaman oldukça zor olacak. Sanki yeni bir starter yolda gibi. :)

starter lipo sorunu

Hmm demek kronik problem .. ugrasip anahtar da takarim ama kullanisli olmaz . aslinda hic kullanmiyordum nitro da taa ki dalginlikla parmagi kaptirana kadar :) align in starteri var heli icin aldiydim ona spinner ucu alayim en iyisi .

starter lipo sorunu

Kesinlikle Align'i tek geçerim... Saçma sapan bir sürü startere Align'den fazla para verdikten sonra aklım başıma geldi. Şimdi artık starter diye bir problemim yok. :)

starter lipo sorunu

Sümer Yamaner' Alıntı:
Kesinlikle Align'i tek geçerim... Saçma sapan bir sürü startere Align'den fazla para verdikten sonra aklım başıma geldi. Şimdi artık starter diye bir problemim yok. :)

Haklısın abi de bir spinner'a tr de 100 tl ye yakın para istiyorlar.Bir ara yurtdışında 16 usd ye vardı diye hatırlıyorum kovalayıp bir tane almak lazım.

starter lipo sorunu

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Haklısın abi de bir spinner'a tr de 100 tl ye yakın para istiyorlar.Bir ara yurtdışında 16 usd ye vardı diye hatırlıyorum kovalayıp bir tane almak lazım.

En uygun rc711 de buldum kargoyla 86 liraya geldi diğerlerinde 28 + 7-10 usd ye denk geliyor türkiye fiyatı 120 - 140 güncel fiyat ama hiç birinde stokta yok .

starter lipo sorunu

Mustafa Deveci' Alıntı:
En uygun rc711 de buldum kargoyla 86 liraya geldi diğerlerinde 28 + 7-10 usd ye denk geliyor türkiye fiyatı 120 - 140 güncel fiyat ama hiç birinde stokta yok .
Mustafa kargo avantajlı oluyorsa bende almak isterim 2 tane alalım.

starter lipo sorunu

Mustafa ben rc711 den siparişi verdim senden ses çıkmayınca.
Bu arada alacaksan bir de yedek rubber siparişi ver .

starter lipo sorunu

Sümer Yamaner' Alıntı:
Kesinlikle Align'i tek geçerim...
Align'ın helileri de var Sümer abi şiddetle tavsiye ederim birtane, yeniden doğmuş gibi olursun kanımca. :lollol: :lol:

starter lipo sorunu

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mustafa kargo avantajlı oluyorsa bende almak isterim 2 tane alalım.

Abi gece yazmadan once siparis vermistim .. Keske bende alacagim gibi birsey deseydin ya da bekleseydim . Starteri saito larda kullaniyorum saito icinde spinner degil prop nut kullaniyorum . Onlarında ic capi normal rubberin yarisi kadar oldugu icin tower dan 5-6 tane almistim . Align spinner basligina standart rubber olmuyor mu ? 37,7 mm olarak gorunuyor standart rubberlarda o olcude hemen hemen ?

starter lipo sorunu

Sümer Yamaner' Alıntı:
Şiddetin her türlüsüne hayır! :p
Öyle söyleme Sümer abi hastanın iyiliği için sende belki yüzlerce kez yapmak zorunda kalmışsındır. En basitinden narkoz verip bayıltmıyor musunuz insanları sağlığına kavuşturabilmek için. İşte buda öyle bir şiddet, tedavi amaçlı. :lol: :lol: :lol:

Şiddete hepimiz karşıyız. :D

starter lipo sorunu

Mustafa Deveci' Alıntı:
Abi gece yazmadan once siparis vermistim .. Keske bende alacagim gibi birsey deseydin ya da bekleseydim . Starteri saito larda kullaniyorum saito icinde spinner degil prop nut kullaniyorum . Onlarında ic capi normal rubberin yarisi kadar oldugu icin tower dan 5-6 tane almistim . Align spinner basligina standart rubber olmuyor mu ? 37,7 mm olarak gorunuyor standart rubberlarda o olcude hemen hemen ?

Mustafa almışken yedeğini de alayım dedim yarın bi rgün lazım olsa yol parasıyla o da alignden pahalıya gelir kargoyu çok etkilemediği için ekleyeyim dedim.
Bakalım kaç günde gelecek. :halay:

starter lipo sorunu

Türker Akgün' Alıntı:
Öyle söyleme Sümer abi hastanın iyiliği için sende belki yüzlerce kez yapmak zorunda kalmışsındır. En basitinden narkoz verip bayıltmıyor musunuz insanları sağlığına kavuşturabilmek için. İşte buda öyle bir şiddet, tedavi amaçlı. :lol: :lol: :lol:

Şiddete hepimiz karşıyız. :D

Yoksa sen hastaları kafalarına balyoz vurarak bayılttığımızı mı düşünüyorsun??? ;D