Statik maketlerimden bir demet

Valla bunlar acemi işi ise benimkilerin tanımı yok. Ben ise hepsini çok beğenirim :)
Bu da Sea Fury takıntımı bilen bir arkadaşımın hediyesi.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acemi işi kesinlikle değil, Celalettin bey kendine haksızlık ediyor, sizin maketinizde öyle, yapan arkadaşınız eskitme de uygulamış :)

Madem konu şu an güncel, şöyle basit küçük bir Warbirds maket önerisin de alabilir miyiz :D Türkiye'de olması tercih sebebidir %p

Erol Tatoğlu' Alıntı:
Acemi işi kesinlikle değil, Celalettin bey kendine haksızlık ediyor, sizin maketinizde öyle, yapan arkadaşınız eskitme de uygulamış :)

Yapan arkadaşım kesinlikle bir ustadır da ben acemi bile değilim. :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Madem konu şu an güncel, şöyle basit küçük bir Warbirds maket önerisin de alabilir miyiz :D Türkiye'de olması tercih sebebidir %p

Spitfire, FW-190, P-40 olabilir. Acaba bir tane de ben yapsam mı? Zehir damara girdi yine, sakin olmam lazım :laugh:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Yapan arkadaşım kesinlikle bir ustadır da ben acemi bile değilim. :)

Sümer bey, en fazla 2 maket bozarsınız! %p Titizliğinizin ve yaptığınız işe verdiğiniz önemin farkındayım, teknikleri iyice araştırdıktan sonra başlayacağınızı biliyorum :)

Mehmet beyin bahsettiği warbird konusunu sizden bekleyelim mi? %p :saygilar:

Çalışma ve emek bir yere kadar. Sabır ve yetenek lazım. Onlar yok. Gözüm bile görmüyor artık. :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakını görmekte ben de zorlanıyorum, astigmat var. Bu gidişle 10 yıl sonra legolarla oynamaya başlarım:)