Şu an 2017 RCKOLIK Golyaka Buluşmasında Neler Oluyor

Gerçekten dolu dolu 2 gün geçirdik. Yağmur altında çay keyfinden tutunda, uçuşlara, muhabbete, otelde yemek sonrası akşam sohbetine kadar her şey mükemmeldi.

Şahsım adına böylesi bir buluşmadı bizleri yanlız bırakmayan tüm arkadaşlara bir kez daha teşekkür etmek isterim :RCKolik: İnşallah bundan daha güzellerinde yeniden hep beraber ve daha kalabalık olmak ümidiyle.

Şimdilik bugüne ait 2 resim daha paylaşalım. Birbirinden güzel resim, video ve derlemeleri bu hafta içerisinde yayınlamaya çalışacağız :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gerçekten çok güzel ve keyifli iki gün geçirdik, gerek uçuş alanın güzelliği gerek konakladığımız otelin süper kalitesi ve hizmeti beni benden aldı. Çok çok keyif aldığım bir organizasyon oldu, tüm bu hobiye gönül vermiş arkadaşlar ile beraber sohbetler, muhabbetler çok ayrı bir keyifti.Dolu dolu iki gün geçirmemize rağmen tadı damağımda kaldı[emoji4]

Bu organizasyonda emeği geçen başta Sayın Mehmet abime ve tüm katılımcı arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. İnşallah daha çok buluşmalarda bir araya gelme şansımız olur. Gerek Doğukan kardeşimizn uçuşları, gerek Emre yolcu kardeşimizin uçuşlarını izlemeye doyamadık, kendilerini tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyor ve kırımsız uçuşlarınız olmasını diliyorum.

Bir dahaki gölyaka buluşmasını iple çekecez artık[emoji16]

Tüm arkadaşlara saygılar..

2.gune ait hızlı bir derleme videosu daha yayınlayalım :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Süper bir buluşmaydı.
İlk gün 16:00 a kadar yağmurun dinmesini beklemek bile gerçekten çok keyfliydi. :)
Otel zaten tek kelime ile muhteşemdi, bu kalitede bir otel, bu kalite de yemek bu fiyata bulmak inanın çok zor :)

İkinci gün de herkes uçmak için sahadaydı. Hatta bi ara resmen uçuş sırası falan vardı :D

Ben de çok şükür problemsizce 5 uçuş yaptım :halay:

Emeği geçen ve katılan herkese çok teşekkürler.

İyiki varsın RCKOLİK :RCKolik: %p

Dolu dolu iki gün geçirdik, sanki her geçen gün buluşmalar daha bir keyifli oluyor gibi geliyor bana. :RCKolik:

Normal şartlarda Cumartesi günükü yağış altında bu buluşma ya iptal olurdu yada arabalarda kalınırdı eskiden olsa. Ama çadırlar, jeneratörler, çay-kahve, köfte inanılmaz bir organizasyon vardı. Keyfimiz gayet yerinde, bol bol muhabbet ettik. :hoppa: :hoppa:

Pazar günü zaten herşey mükemmeldi. :thumbup: Doğukan'la Emre'nin uçuşlarıyla nirvanaya ulaştık diyebilirim. :heartxf:

Bizimle beraber olan, olmak isteyipte türlü sebeplerden olamayan herkese çok teşekkürler, inşallah daha nicelerini yaparız. :RCKolik:

Valla harika bi iki gun gecirdik ,zaman nasil gecti anlamadim.emegi gecen ,gelen herkese cok cok tesekkurler

HTC M8w cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harika bir haftasonuydu [emoji106][emoji1] o kadar dolu dolu gecti ki, foruma bile bakamadim desem yeridir.

Harika bir buluşma oldu ortam cok guzeldi okadar keyifliydiki hatta 2 gün yetmedi. Organizasyon anlamında eksiksizdi , uçuş alanımız da bukadar dogası güzel bir yer olunca ve birdee bukadar muhabbetli gecince buluşma , tadından yenmez oldu :heartxf:
Başta Mehmet abiye ve organizasyonda emeği gecen tüm RCKolik ailesine teşekkür ediyorum. :RCKolik:

Çok güzel bir organizasyondu, bol bol uçuş yaptım ve forumdan değerli arkadaşlarımla tanışma imkanı buldum. Ortam ve muhabbet süperdi. Arayı uzatmadan yeni bir buluşma bekliyor olacağım. Emeği geçen herkese çok tesekkur ederim.

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hemen bir derleme videosuda benden gelsin.

Dolu dolu geçen çok güzel iki gün oldu.Otel ,saha, uçuşlar ve muhabbetler harikaydı.Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.En kısa sürede daha kalabalık ve daha eğlenceli buluşmalar dilerim. :bravo: :thumbup: :halay: :RCKolik: :RCKolik:

Ben de son dakikada karar verip, meydanı tamamen vantilatörcülere bırakmamak adına 2. gün geldim. Mantarlarla sembolik de olsa bir kaç uçuş yapıp şanımızı kurtardım. :) Güzel, keyifli bir gün oldu. Hepiniz sağolun, var olun!

Sadece şunu söyleyeceğim: Allah nazardan saklasın...
Başka forumlarda başka organizasyonlar gördüm. Burası başka. Çünkü insanlar çorbaya sevgilerini katıyorlar...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben Orduya dün akşam gelebildim bundan dolayı foruma doğru düzgün giremedim :-\

Normalde benim gelme planım iptal olmuştu, gelme şansım neredeyse yoktu. Perşembe gecesi saat 22.00 sularında Mehmet abinin telefon açmasıyla kendimi cuma sabahı 9'da İstanbul uçağında buldum ;D

Mehmet abinin gazıyla gece 11'de bilet aldım, 2 saatte modeli söktüm bavula yerleştirdim, sabahına da uçağa binip geldim :laugh: Modelcilik aşkı adama neler yaptırıyor ;D

Şaka bir yana iyi ki gelmişim, 2 günlük buluşmalara hiç katılamamıştım. 2 gün boyunca uçuş yaptık ancak tadı hala damağımda kaldı, 4 gün olsa o ortam, muhabbet, dostluk yine yetmeyecek gibi... :)

Bu buluşmada emeği geçen herkesin eline ayağına sağlık, çok güzel vakit geçirdik. Karar aldım büyük buluşmalara ne olursa olsun daha çok katılmaya çalışacağım uzakta olsa... Özellikle Mehmet abiye çok çok teşekkür ederim :saygilar:

Gelenler mutlu, gelemeyenler çok şey kaçırdı :p