Süper ışıklandırma seti

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Bir arkadaşım için araştırırken buldum harika bir ışıklandırma seti.

RC heli/uçak/araba için uygun fiyatı da fena değil.

TOPLAM 12 ADET LED

5mm BEYAZ 6 ADET

3mm MAVİ 2 ADET

3mm SARI 2 ADET

3mm KIRMIZI 2 ADET

ANAKART DAHİL

KABLOLU

FLASH MODLU

ben bekleyemem TR den alırım diyenler için

yok arkadaş beklerim aynı fiyata 2 tane alırım diyenler için

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Süper ışıklandırma seti

Teşekkürler Celalettin Abi, modelin albenisini bir anda ikiye üçe katlayacağına hiç şüphe yok böyle bir aydınlatmanın. :)

Süper ışıklandırma seti

Valla Celalettin bey bizim burada bir arkadaş Miss 2'ye kendisi şerit ledlerden yapmış. Çakarı yok ama alaca karanlıkta çok hoş görünüyor doğrusu!...İnsan kendisini barda gibi hissediyor! :lollol:

Süper ışıklandırma seti

Ömer abi helide/uçakta çakmazsa olmaz fiyatı nedeniyle çok hoşuma gitti beklemekten çekinmezsen 20 tl fiyat böyle 4 seçenekli bir aydınlatma için çok makul.

Süper ışıklandırma seti

Paylaşım için teşekkürler Abi %p Fiyat olarak gerçekten güzelmiş ;)

Ben de zamanında 450 Agusta Scale için Turnigy'nin "Navigation Lighting System" setini tercih etmiştim. Gayette memnun kaldım :)

Süper ışıklandırma seti

Mehmet neredeyse maliyet aynı fakat 12 adet led ve 4 ayrı varyasyonu olması gerçekten çok güzel mutlaka alacağım acelesi yok canlısı gelince bir inceleme videosu yaparız artık.

Süper ışıklandırma seti

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mehmet neredeyse maliyet aynı fakat 12 adet led ve 4 ayrı varyasyonu olması gerçekten çok güzel mutlaka alacağım acelesi yok canlısı gelince bir inceleme videosu yaparız artık.
Merakla bekliyoruz abi :thumbup: Umarim gercek navigasyon ozellikleri de saglanabilir. Eger bunu da saglarsa dedigin gibi extra lambalar ve 4 farkli mod ile 1 tik one gecmis olur :thumbup:

Süper ışıklandırma seti

hortlatmak gibi olmasın ama bende bir zamanlar gece uçuşuna merak sarıp bir set satın alıp hazırlamıştım şimdi konuyu görünce aklıma geldi bir ara tekrar giydireyim heliye :evil:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Süper ışıklandırma seti

Mustafa Hacılar' Alıntı:
hortlatmak gibi olmasın ama bende bir zamanlar gece uçuşuna merak sarıp bir set satın alıp hazırlamıştım şimdi konuyu görünce aklıma geldi bir ara tekrar giydireyim heliye :evil:
Desene Mustafa hemen hemen hepimizde bir dönem gece uçuş merakı olmuş :D Uçamasak da zevkle gece aydınlatması sistemlerini yapmışız :laugh: ;)

Süper ışıklandırma seti

Celalettin abi bu isiklandirma neye gider biliyorsun :)

Ben su meydan turunu profesyonellestireyim ve inme kalkmada kirma olayim ortadan kalksin 3D meraklisi olmadigim ve zevk almadigim icin bir BELL toplama isine girecegim insallah,
O senin giydirilmis Raptor direk gözümde ;D ;D

Süper ışıklandırma seti

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Desene Mustafa hemen hemen hepimizde bir dönem gece uçuş merakı olmuş :D Uçamasak da zevkle gece aydınlatması sistemlerini yapmışız :laugh: ;)

aynen abi bir hevesle yapmıştım işte bende bir zamanlar :laugh: