T Copter Yapıyorum

degefpv

Çalışkan Uye
Araştırmalarım sonucu buna karar verdim framesi daha çok hoşuma gitti haftaya pazartesi uçuşa hazır.

Kaynak Video:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Buda Benim Frame,Elimde ekstra malzeme mevcut orta gövde kısmını daha uzun yapacağım elimde bulunsun :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Videoları bu konuda paylaşacağım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tcopter Yapıyorum

T copter ile Tri copterde hiçbir fark yok ,ü yalnız senin yaptığın bu mavi boyalı kontraplak frame hiç sağlıklı değil ilk sert inişte kırılacaktır bu şekilde olmaz bu benden söylemesi.

Tcopter Yapıyorum

depron dahamı sağlıklı olur, bu depronu nerede bulabilirim ?

Tcopter Yapıyorum

depron hiç olmaz baya kırılgandır , FRP yada G10 denilen malzemeden yapmanı öneririm

Tcopter Yapıyorum

peki o malzemeleri nereden bulabilirim, birde videodaki adam ne malzemesi kullanmış onu bir türlü anlayamadım abi :mad: :D
Adam videoda düşürüyor param parça oluyor tcopter, bir videosunda yüksekten düşürüyor hiç birşey olmuyor biraz da düşüş şekline bağlı abi kırılması

Tcopter Yapıyorum

Mesut AKIN' Alıntı:
T copter ile Tri copterde hiçbir fark yok.......
Multicopter cahili olarak ben de konu başlığında bir yazım hatası olmuş diye düşünüyordum ki meger T Copter diye bir terim / model daha varmış :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Tcopter Yapıyorum

Evet abi sitede hiç yok arattırdım bulamadım :D şimdi oldu, mesut abi dediğin parçalar baumaxda varmıdır ?

Tcopter Yapıyorum

malzeme burda var :

adamın vidyodaki yaptığı Tcopter contraplaktan ama sağlam olmaz o.

bu karbon plakadanda olabilir :

Tcopter Yapıyorum

400x500 mm diyor abi, yalnız mm diyince kafam karışıyor çeviri yaptım 0,4 cm çıkıyor anlamadım,cm olarak kaça kaç oluyor ?

Tcopter Yapıyorum

Nasıl çevirdin Muhammed :) cm çevirirsen 40x50 cm yapar :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

T Copter Yapıyorum

tamam şimdi oldu abi :) yalnız şuan buna para harcayamam elimdeki malzemeyi kullanıcam dikkat edicem artık kırmamaya

Ynt: Tcopter Yapıyorum

Muhammed Ali DEGE' Alıntı:
400x500 mm diyor abi, yalnız mm diyince kafam karışıyor çeviri yaptım 0,4 cm çıkıyor anlamadım,cm olarak kaça kaç oluyor ?

10mm = 1cm

500mm = 50cm

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

T Copter Yapıyorum

eyvallah abi şunu bilmiyorum utandım kendimden :embarras:

T Copter Yapıyorum

Mesut abi tcopteri ne ile boyamamı önerirsin ?

Ynt: T Copter Yapıyorum

vallahi ben hic boyamadim daha once :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi