Talon 90 Motor gücünü kesmesi sorunu

Evet arkadaşlar fastlad ürünün arızalı olduğuna karar verdi ve bana sıfır talon 90 gönderdi hemen taktım kurdum canavar gibi hiçbir sıkıntısı yok bu konuda bana yardımcı olan arkadaşlarıma başta Rasim olmak üzere teşekkür ederim. Bir sinirle almış olduğum, 550 dominatorda kullanmaya kıyamadığım sıfır Castle Edge 120HV esc yede en yakın zamanda satılık ilanı açacağım :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hadi gözün Aydın Mustafa, harika haber :halay: insallah en kısa sure içerisinde model havadaki yerini alır :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mustafa Atabek' Alıntı:
Evet arkadaşlar fastlad ürünün arızalı olduğuna karar verdi ve bana sıfır talon 90 gönderdi hemen taktım kurdum canavar gibi hiçbir sıkıntısı yok bu konuda bana yardımcı olan arkadaşlarıma başta Rasim olmak üzere teşekkür ederim. Bir sinirle almış olduğum, 550 dominatorda kullanmaya kıyamadığım sıfır Castle Edge 120HV esc yede en yakın zamanda satılık ilanı açacağım :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Hadi gözün aydın Mustafa bu yabancıların prensipleri gerçekten örnek alınacak şey, yanlız reklam yapma şimdi herkes Rasime yüklenecek. :lollol: :lollol: abi benim bozuk bişey yokta olursa seni bulurum. Bu Rasim tarafından bide Mustafa açısından bakarsak işini halletmiş Rasim bir teşekkür etmese ayıp olur ne yapalım yanı. :eek: :eek:

Hadi gözün aydın kardeşim :thumbup:
Yap artık şu maidenı havada görelim modeli :halay:
Ben maiden yaptım daha da uçamadım fırsat olmazsa olmuyomuş :saygilar:

Gözünaydın Mustafa, ben de hiç çalışmayan YGE yi göndermiştim, yenisi ile değiştirmişlerdi. Gerçi yeni gönderdikleri de kafasına göre takılıyordu ama neyse :laugh: Maiden bekliyoruz artık.

Bu arada az önce DHL aradı, konuştuk. İşte nerden aldınız, nasıl bir ürün falan... Dedim çanta deyip geçme, manevi değeri var ;D İletecek bi yerlere, yine iletişime geçecekmişiz falan... Zaten sen iletmesen ben iletecem DHL globala... Neyse :D Hayır çanta yerine 5bin liralık bir ürün olsaydı, telefon, tablet, ne bileyim kıymetli bir ürün olsaydı yine böyle çizecek miydin ekranını... Gelişmelerden haberdar ederim forumu ilerleyen süreçte ama zaten almamanız, uzak durmanız gerektiğini biliyorsunuz. Takipsizle alın daha iyi...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi gözün Aydın Mustafa, harika haber :halay: insallah en kısa sure içerisinde model havadaki yerini alır :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkürler abi kırımsız bir maiden yaparız inşallah bu sefer
Mustafa Çoban.' Alıntı:
Hadi gözün aydın Mustafa bu yabancıların prensipleri gerçekten örnek alınacak şey, yanlız reklam yapma şimdi herkes Rasime yüklenecek. :lollol: :lollol: abi benim bozuk bişey yokta olursa seni bulurum. Bu Rasim tarafından bide Mustafa açısından bakarsak işini halletmiş Rasim bir teşekkür etmese ayıp olur ne yapalım yanı. :eek: :eek:
Teşekkürler Mustafa dediğin gibi bu ürünü TR den alsaydım kırk takla atarlardı belkide geri almamak için, tamam işini iyi yapanlar varmı tabi var ama çok nadir
İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Hadi gözün aydın kardeşim[emoji106]Yap artık şu maidenı havada görelim modeli :halay:
Ben maiden yaptım daha da uçamadım fırsat olmazsa olmuyomuş :saygilar:
Aynen kardeşim yapıcaz bi maiden hayırlısıyla ilk fırsatta yetti canıma artık[emoji5]

Rasim Öztürk' Alıntı:
Gözünaydın Mustafa, ben de hiç çalışmayan YGE yi göndermiştim, yenisi ile değiştirmişlerdi. Gerçi yeni gönderdikleri de kafasına göre takılıyordu ama neyse :laugh: Maiden bekliyoruz artık.

Bu arada az önce DHL aradı, konuştuk. İşte nerden aldınız, nasıl bir ürün falan... Dedim çanta deyip geçme, manevi değeri var ;D İletecek bi yerlere, yine iletişime geçecekmişiz falan... Zaten sen iletmesen ben iletecem DHL globala... Neyse :D Hayır çanta yerine 5bin liralık bir ürün olsaydı, telefon, tablet, ne bileyim kıymetli bir ürün olsaydı yine böyle çizecek miydin ekranını... Gelişmelerden haberdar ederim forumu ilerleyen süreçte ama zaten almamanız, uzak durmanız gerektiğini biliyorsunuz. Takipsizle alın daha iyi...

Aynen Rasim maiden geç bile kaldı Dhl ile senin yaşadığın kötü tecrübeden sonra bizede ders oldu artık no dhl yazıp duruyoruz kargolara, eminim herkesde bu şekilde alıyordur fastlad da artık şu dhl den vazgeçer dileğiyle diyelim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mymemory.co.uk diye bir site var bilenler vardır. Genelde hafıza kartı kulaklık vs alınırdı oradan. Sınra Türkiyeye gönderimi kesti. Nedeni de Türkiyedeki alıcıların suistimali. Mesela ürünü alıyorlar bir süre sonra ulaşmadığını söylüyor alıcılar. Bunlar da hemen bir ürün daha gönderiyor. Bu sık yaşanınca gönderimi kestiler.
Sanırım bizden çok daha insana ve emeğe saygılılar.

Bu arada kit ve elektronik için şart, ama ben genel olarak her aldığımı kısa da olsa videoya alıyorum. Sonradan sıkıntı olursa çok faydalı oluyor unboxingler...

Detay istiyorlar çünkü, foto video bişeyler...

gözün aydın kardeşim kırımsız uçuşlar

fatih cebir' Alıntı:
gözün aydın kardeşim kırımsız uçuşlar
Teşekkürler abi çifte maiden yaparız artık[emoji41]

Mustafa Atabek' Alıntı:
Gözün aydın Mustafa, çok güzel haber. :halay:

Türker Akgün' Alıntı:
Gözün aydın Mustafa, çok güzel haber. :halay:
Teşekkürler abi sağolasın

Mustafa yeni ESC deneme firsatin oldu mu ? Nedir son durum ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mustafa yeni ESC deneme firsatin oldu mu ? Nedir son durum ?
Denedim abi tavsiye edilen ayarlarla çalıştırdım paller sökülmüş olarak, şuan herhangi bir güç kesme sorunu yok birde sahaya çıktığımda paller takılı iken yerden kaldırmadan test edicem son durum hakkında maiden videosuda paylaşıcam

Mustafa Atabek' Alıntı:
Denedim abi tavsiye edilen ayarlarla çalıştırdım paller sökülmüş olarak, şuan herhangi bir güç kesme sorunu yok birde sahaya çıktığımda paller takılı iken yerden kaldırmadan test edicem son durum hakkında maiden videosuda paylaşıcam
Super :thumbup: Insallah bu sorun cozulmus gozukuyor :halay: