Tapatalk Mobil foruma giriste sorun

oksijen

Yeni Uye
Tapatalk 2 kullaniyorum ve bu forumu app ile esmesinda problem var. Foruma baglanamadi uyarisi aliyorum

Ynt: Mobil foruma giriste sorun

Bende de aynı sorun var

Bilgilendirme için teşekkürler arkadaşlar :thumbup:

Bende epey önce kurdum fakat kullanmıyordum. Siz söyleyince fark ettim. Aynen dediğiniz gibi bağlantı problemi veriyor :embarras: En kısa sürede bir bakayım neymiş problemi ;)

Ben de PC de şöyle bir sorun yaşıyorum. Bazı konularınızda "TIKLAYINIZ" şeklinde daha önceki konulara ait link veriyorsunuz. Buna tıkladığımda veya yeni sekme aç dediğimde tekrar üye girişi istiyor. Üye girişi yapmadığımda da videoları göremiyorum.
ben de üye girişi yapıyorum haliyle ama bu sefer de forum ana sayfasına yönlendiriyorum. en son bulunduğum sayfaya değil. İlgilenirseniz memnun olurum.
(Yeni konu açmak istemedim)

Cahit bey, foruma giris yaparken ana sayfanin en altinda bulunan yerden giris yapin ve bunu yaparken, bagli kalma secenegini suresiz olarak secin ltf. O zaman bu problemi yasamamaniz gerekiyor.

Deneyip bilgi verirseniz sevinirim :)

Bu arada mobil baglanti ile ilgili sorunu henuz bulabilmis degilim. Musait bir zamanda yeniden bakacagim, yapilacak isler listemde duruyor, unutmadim arkadaslar :saygilar:

Dediğnizi yaptım ama sonuç aynı.

yukarıda linkini verdiğim konun 6. maddesinde Tıklayınız şeklinde iki link verilmiş. "hangi kumandayı almalıyım" şeklinde baişalayan linkte sorun yok ama "RcKolik üyelerinin kumanda tercihi" linkine tıkladığımda açılan sayfada forumdan çıkış yapmış bulunuyorum. Sayfayı yenile de işe yaramıyor.

Teşekkürler

Cahit bey, evet o linkte kismi problem varmis, duzelttim. Bir daha dener misiniz lutfen :)

Evet düzelmiş. Ama bunun gibi linklere çok rastladım. tabi belki hepsini düzeltmeye zamanınız yoktur ama en azından bundan sonra umarım bu sorun olmaz.

Ben de yeni başlayan biri oarak hemen her videonuzu izlyorum. Ve baya bir şey öğrendim sizden.

Teşekkürler..

Mobil foruma giriste sorun

Cahit bey bu gibi bozuk linkler forum isim degisikligi sirasinda ortaya cikmis problemler. Hepsini teker teker bakma sansimiz olmuyor ama kullanici tespitlerini aninda duzeltmeye calisiyoruz :)

Yaptigimiz calismalar sizlere birseyler verebiliyor ise ne mutlu bize :saygilar:

Arkadaşlar,

Biraz uzun sürdü ama TAPATALK Mobil forum uygulamasındaki sıkıntı çözüldü :thumbup: Artık mobil olarak forumumuzu cok daha rahat takip edebileceksiniz ;)

Ynt: Tapatalk Mobil foruma giriste sorun

Eyvallah abi sonunda :)

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: Tapatalk Mobil foruma giriste sorun

Mesut AKIN' Alıntı:
Eyvallah abi sonunda :)
Hiç sorma üstad. Aslında 1 ay önce de bakmıştım, küçük bir nokta gözden kaçmış. Bulması biraz vakit altı ama tek TIKLA yeninden çalışır hala geldi :laugh:

Tapatalk Mobil foruma giriste sorun

ben ne clubrc yi ne rckoligi bulamiorum search de tapatalk 1de o sorun vardi 2yukledim hala ayni