Tapatalk tan gönderi yapamıyorum

Ercan ÇINAR

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.ercancinar.com
İlgi Alanı
Multikopter
Selam,

Samsung telefonum android işletim sistemi versiyonu güncelleme yapmak istiyordu, uzun süre direndim fakat sonunda hadi yap bakalım dedim :)

Demeye dedim ama, şimdi tapatalk tan gönderi yapmak istediğimde uygulama hata veriyor. Bu durum ile karşılaşan var mı?

donanım ve yazılım aşağıdaki gibidir.

Samsung SM-G900FQ (samsung s5)
Tapatalk versiyon 6.0.11 (build 745)
Android 6.0.1

Gönderi derken "mesaj yazmayı" kasdediyorsun değil mi Ercan ? Türker'de Android kullanıyor, bakalım ne cevap verecek ??

Tapatalk aynı versiyonu kullanıyorum. Hızlı cevap bende de calısmıyor, ama sag ust köşeden mesaj göndermede sıkıntı yok

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türker Akgün' Alıntı:
Tapatalk aynı versiyonu kullanıyorum. Hızlı cevap bende de calısmıyor, ama sag ust keseden mesaj göndermede sıkıntı yok

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hadi ya hala HIZLI cevap çalışmıyor mu ? Tapatalk ile konuyu paylaşalı çok olmuştu :-\

Sağ üst köşedeki menüden deneme atışı

:)

Dragonfly...

Evet hızlı mesaj çalışmıyor malesef

tapatalk ta hep "hızlı mesaj" bölümünü kullanan biri olarak, menü den reply seçeneği olduğunu yeni öğrenmiş oldum :)

Velhasıl,

Hızlı Mesaj alanından yazamıyormuşuz, hatta muzdarip başka arkadaşlar da varmış ben konuya tercüman olmuş oldum :islik:

Hızlı cevap bölümünün hemen solunda yuvarlak içinde yukarı doğru ok işareti var. Ona basınca direk cevapla kısmına giriyor. Sağ üst köşeden menüye girmekle aynı :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi ya hala HIZLI cevap çalışmıyor mu ? Tapatalk ile konuyu paylaşalı çok olmuştu :-\

hiçbir zaman hızlı cevap çalışmadı ki bende.
Hobbyrc de sorunsuz kullanıyorum ama rckolik de hiç başaramadım.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
hiçbir zaman hızlı cevap çalışmadı ki bende.
Hobbyrc de sorunsuz kullanıyorum ama rckolik de hiç başaramadım.
Abi problemi nerede ise 1 yıl once Tapatalk bildirdik. Yaptıkları incelemede sorunun kendilerinden kaynaklandığını söylediler ve en yakın sürümde çözüm sunacaklarını belirtiler. Ama görünen o ki unuttular :(

hobbyrc platformu Vbullet, bizim platform ise Smf. Anladığım kadarı ile Smf-Android uygulamasında bir hata yapmışlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aslında ben tapatalk ı Android güncellemesi yapmadan evvel hızlı mesajı sorunsuz kullanıyordum. Çalışmadığını görünce üzülmüştüm ama meğer normal cevaplama seçeneği varmış [emoji1]

Dragonfly...

Tapatalk tan siteye eklenen youtube videolarıni açabilen var mı :s

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yener yediyildiz' Alıntı:
Tapatalk tan siteye eklenen youtube videolarıni açabilen var mı :s

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Telefonda tapatalktan foruma girdiğimde videolar gözüküyor, tıklayınca açılıyor bende.
Ama asusun tarayıcısından girinde videolar gözükmüyor, chromeden girince gözüküyor

Mehmet abi,

Konunun başında yazdığım konfigürasyon ile, youtube linklerini açamıyorum. Tapatalk, linki yönlendiremiyor sanırım.?

Dragonfly...