tarot 450 sorun!

tarot 450 sorun!

abdullah sapmaz' Alıntı:
... ilk bi kaç şarjını lipo balance değil lipo charge ile yaptım ki o zamanda tam dolmadı lipo charge yaptığımdan olabilirmi?
Onunla alakası olacağını sanmıyorum Abdullah. Bence senin pilinde bir sıkıntı varmış en başından beri. :(

tarot 450 sorun!

herşey hazır olunca yurt dılından almayayım pili bide onu beklemeyeyim demiştim... Türkiye'de güvenilir olan alışveriş siteleri hangileri? çoğunu biliyorumda hiç alışveriş yapmadım almam gereken bikaç şey daha var iyi bi alyan takımı alcam Loctite ve 450 için vida alcam.. Bunlara bide pil eklendi..:(

tarot 450 sorun!

Yurt icinden alisveris yapabilecegin guvenilir sitelerin adresleri su konudan bulabilirsin ;)

tarot 450 sorun!

İlk seferde de sarj aletiniz az şarj ettiyse ve sizde bu halde çok kullandıysanız zarar vermiş olabilirsiniz. Yakınlarınızda aynı şarj aletini kullanan birisi varsa onunkiyle bir deneyin isterseniz.

tarot 450 sorun!

talha gunes' Alıntı:
İlk seferde de sarj aletiniz az şarj ettiyse ve sizde bu halde çok kullandıysanız zarar vermiş olabilirsiniz. Yakınlarınızda aynı şarj aletini kullanan birisi varsa onunkiyle bir deneyin isterseniz.
Yok talha bey sorun şarj aletindeymiş yeni şarj aleti aldım şimdi sorun yok.