Tarot 650 Quad'ım sonunda bitti

Doğukan fiyatları parçaların yanına yazdım. Senin sayende toplam harcadığım miktarı da çıkartmış oldum :laugh:

Ömer Bey
Hayırlı olsun iyi uçuşlar dileğiyle
Ömer Bey fotoğraftan gördüğüm kadarıyla Motor Çıkş kablolarını kanadın dış yüzeyinden değil de yanından veya arkasından
dolandırsaydınız daha iyi olavilir gibime geliyor drone gps li inişlerde Bazen kalktığı yerin 1 veya 1.5 m ilerisine eğik bir düzleme inebiliyor bazende
çok nadirde olsa indikten sonra devrilebiliyor motor kabloları dışarıdan dolaştığı için kesilebilir veya izole edebilirseniz daha iyi olur
keyifli kırımsız uçuşlar dileğiyle

Semih abi oneriniz ve iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ediyorum. Bu sekilde bana daha mantikli gibi gelmisti fakat onerinizi dikkate alip en azindan kablolari izole etme yoluna gidecegim. Tekrardan tesekkurler.

Omer öncelikle yeni model hayırlı olsun ve şimdiden kırimsiz maiden ve uçuşların olsun.

Konu ve detaylar ıcın de ayrıca teşekkurler. Bu sınıf model toplayacaklar ıcın guzel bir kaynak olmuş. Hemen ilgili Indeks sayfamıza ilave edelim :RCKolik:

Navigasyon ışıkları da bence cok basarili. Yanı bir Helici bakisiyla doğal olarak :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet abi çok teşekkür ediyorum. Lipo işini hallettikten sonra inşallah sağlıklı bir şekilde maiden gerçekleştirip videoları en kısa zamanda yükleyeceğim :RCKolik:

Bu arada navigasyon ışıkları istediğim gibi çıkacakmı diye şüphelenmiştim ama Allahtan tam istediğim gibi çıktı :laugh:

Lipoda rodaj bence de dikkat edilmesi gereken önemli bir detay. En azından zararı olmayan ve yararı oldugunu düşündüğümüz bir işlem :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla nerde okusam kime sorsam lipo rodajının faydalı olduğu söyleniyor. Vardır bi hikmeti diyerek bende rodajı eksik etmeyeyim dedim abi :D

videoları 4 gözle bekliyorum tarot2d'nin performansını merak ettim:) gopro4 tarod2d ye uyacak mı ?