Tarot fy680 Topluyorum

JuMaN

Uye
Arkadaşlar hepinize iyi forumlar hexacopter toplaya başladım ve bi arkadaştan Frame + Motor + Esc aldım takılı halde diğer parçalarıda teker teker toplamaya başlıyacam bütçem el verdikçe hemen veya zaman zaman. Önerilerinize açığım her zaman. Kontrol kartı olarakta Pixhawk veya Dji Naza v2 alacam

Tarot fy680 frame
SunnySky V4010-14 KV375 Brushless Motor
DYS 40A OPTO ESC V2

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tarot fy680 Topluyorum

Saol teşekkür ederim bakalım ne zaman biterse.

Tarot fy680 Topluyorum

hayırlısı olsun naze 32 10 dof tavsiye ederim bide GPS ekleyip 11 dof ile full özelliği uygun fiyata toplayabilirsin

Tarot fy680 Topluyorum

Toplam ağırlık olarak ne ön görüyorsunuz?

Ayrıca bu motorlar için hangi propeller ları düşünüyorsunuz?

Toplam kaldırma kuvveti ne olacak oyuncağın :)

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

Tarot fy680 Topluyorum

Arkadaşlar şuan olarak bütçe sıkıntılı olduğundan dji naza v2 veya dji m lite yerine apm 2.8 almayı düşünüyorum. Sizce apm 2.8 mi yoksa dji m lite mi ?

Tarot fy680 Topluyorum

Okuduğum kadarıyla dji naza m lite, firmware upgrade ile v2 seviyesine çıkartılıyormuş? Bence bu konuyu bir araştırın öyle karar verin.

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Okuduğum kadarıyla dji naza m lite, firmware upgrade ile v2 seviyesine çıkartılıyormuş? Bence bu konuyu bir araştırın öyle karar verin.

Evet öyle de dji naza m lite arm de sıkıntı çıkarıyormuş bi arkadaşım söyledi de kadar veremedim.

Tarot fy680 Topluyorum

Arkadaşlar dji naza V2 aldım 2 el ben bunu pc takıp nasıl test edebilirim çalışıp çalışmadığını.

Tarot fy680 Topluyorum

Pili bağlayıp denedim çalıştı daha kurulum yapmadım ama. Eksik parçalarım var.