Tarot Pro V2 DFC

Mustafa Atabek

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Sonunda bende 450 model klasmanına katılmış bulunmaktayım :bravo: Aslında 450 model olarak tavsiye edildiği üzere orjinal bir kitle başlayacaktım aklımdada yine 450 olarak Align Pro DFC vardı ama malesef stoklarda bulamadım TR de bir sitede 1900 TL idi. :halay: Hobbyking den aldım bende, çok uygun değil ama 450 sınıfında sevdiğim bir modelim oldu :coolxf: Toplama sürecinde hobbyking 40a esc nin çözemediğim bir sıkıntısı ve bir iki vida yalama olması haricinde hiçbir bir problem olmadı toplarmıyım toplayamazmıyım konusunda azda olsa endişem vardı bu endişemi sağolsunlar başta Mehmet abi ve Türker abinin videolu anlatımları sayesinde başarabildim kendilerine burdan tekrar böyle bir site hazırladıkları için şükranlarımı sunuyorum..Sağolun varolun :saygilar: :RCKolik:

Kit : Tarot 450 PRO V2 DFC Flybarless Helicopter Kit
Ünite : Align 3GX Flaybarless System
Motor : Turnigy 450 Series 3800KV Brushless Outrunner Helicopter Motor
Servo : RotorStar 450 Size Helicopter Digital Servo Combo Pack (RS2125MGC x 3 and RS3868MGT x 1)
Esc : Turnigy 85a Sbec

Gelelim resimlere, daha fazla çekmiştim ama resim kalabalığı olmasın diye eklemedim yakında maiden uçuş videosunuda buraya ekleyeceğim inşallah..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tarot Pro V2 DFC

Mustafa helal olsun , modelin de hayırlı uğurlu olsun.......Başlamak bitirmenin yarısıdır , modelin maliyeti , kalitesi bunlar tartışılabilir şeylerdir ama önemli değil , önemli olan en azından azmedip , okuyup,araştırıp , imkanlar dahilinde , ortaya birşeyler çıkarmaktır.En azından çoğu arkadaşımızın , ben dahil bilmediği , model toplama bilgi ve becerisine sahip olmuşsun.Eminim bundan sonra da başarılı bir maiden ile , başarını taçlandırırsın.......Tebrik ederim..... :RCKolik:

Tarot Pro V2 DFC

Mustafa tebriklr ve hayırlı olsun gerçekten okuyarak sıfırdan frame toplamışsın tebrikler :saygilar: maiden'ı bekliyoruz :thumbup: :RCKolik:

Tarot Pro V2 DFC

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mustafa helal olsun , modelin de hayırlı uğurlu olsun.......Başlamak bitirmenin yarısıdır , modelin maliyeti , kalitesi bunlar tartışılabilir şeylerdir ama önemli değil , önemli olan en azından azmedip , okuyup,araştırıp , imkanlar dahilinde , ortaya birşeyler çıkarmaktır.En azından çoğu arkadaşımızın , ben dahil bilmediği , model toplama bilgi ve becerisine sahip olmuşsun.Eminim bundan sonra da başarılı bir maiden ile , başarını taçlandırırsın.......Tebrik ederim..... :RCKolik:
Teşekkür ederim abi dediğin gibi önemli olan bu, okuyup araştırınca yapılabiliyor :saygilar:
Recep Şurgun' Alıntı:
Mustafa tebriklr ve hayırlı olsun gerçekten okuyarak sıfırdan frame toplamışsın tebrikler :saygilar: maiden'ı bekliyoruz :thumbup: :RCKolik:
Teşekkürler kırımsız bir maiden yaparız inş.

Tarot Pro V2 DFC

Hayirli olsun , servolari ve kiti cok beğendim :)

Tarot Pro V2 DFC

Hayırlı uğurlu olsun Mustafa. :thumbup:

Forumdaki konuların faydalı olduğunu duymak çok güzel. :halay: :yuppi:

İnşallah uçuşunu da görmek nasip olur. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun Mustafa. :thumbup:

Forumdaki konuların faydalı olduğunu duymak çok güzel. :halay: :yuppi:

İnşallah uçuşunu da görmek nasip olur. :RCKolik:
Sayenizde abi teşekkür ederim :bravo: :saygilar:

Tarot Pro V2 DFC

Hayırlı olsun.Kırımsız uçuşlar dilerim. :thumbup:

Tarot Pro V2 DFC

Mustafa hayırlı olsun kardesim. %p
Guzel görünüyor maşallah makine :thumbup:
ucuslarini da goruruz insallah :RCKolik:

Tarot Pro V2 DFC

Mustafa eline sağlık, kırımsız uçuşlar. Model gayet yakışıklı olmuş. ;)

Levent Uygun' Alıntı:
Mustafa eline sağlık, kırımsız uçuşlar. Model gayet yakışıklı olmuş. ;)
Teşekkürler abi her ne kadar beşiktaşlı olsamda sarı lacivert yakışıyor heliye :laugh: :agreed: :agreed:

Tarot Pro V2 DFC

Hayırlı olsun, bol ve güzel güneşli günlerde kırımsız uçuşlar dileği ile.