Tarot Pro V2 DFC

Tarot Pro V2 DFC

Mustafa Hacılar' Alıntı:
500 ü DFC yaptıktan sonra çubuklu 450 ye de el atma zamanı geldi diye düşünüp , bir tane Tarot pro v2 dfc kit siparişi vermiştim uzun bir kargo sürecinden sonra geçen hafta içinde elime ulaştı.
Hayırlı olsun Mustafa, modeller elden geçiyor ne güzel. :thumbup: :thumbup:

Tarot Pro V2 DFC

Evrim abi, Mehmet abi, Türker abi sağ olun. Artık 450 yide yeniledikmi işlem tamamdır %p

Tarot Pro V2 DFC

tarot ta toplandı 450 hazır :RCKolik:

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• DSCN5417.JPG
    DSCN5417.JPG
    22.1 KB · Görülme: 158
Tarot Pro V2 DFC

Hayırlı olsun, kırımsız keyifle uçurun. :)

Tarot Pro V2 DFC

Sağ ol abi yarın ilk denemesini yapacağız inşallah :halay:

Tarot Pro V2 DFC

Hayırlı olsun kırımsız uçuşlar dilerim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tarot Pro V2 DFC

Desene bugün maiden var :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tarot Pro V2 DFC

Kutlarım, hayırlı olsun.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu vesileyle ben de kofigrasyon önerilerinizi alabilirim.

Tarot Pro V2 DFC

Sahsen Tarot kiti kesinlikle tavsiye etmiyorum, Ozellikle Mustafa kardesimizin aldigi en son kiti gorunce :-\

Tarot Pro V2 DFC

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sahsen Tarot kiti kesinlikle tavsiye etmiyorum, Ozellikle Mustafa kardesimizin aldigi en son kiti gorunce :-\
Mehmet bey, çok mu kötü set? Önüme bir hedef koymak istiyorum. Ancak, elbetteki hüsran ile karşılaşmak istemiyorum. Tarot alternatifini silip uygun ikinci el align alternatifine yoğunlaşmalı mıyım sizce?
Teşekkürler;

Tarot Pro V2 DFC

Bende Tarottan cok cekmis biri olarak bende tavsiye etmem

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tarot Pro V2 DFC

Mustafa bey,hayırlı olsun kırımsız uçuşlar dilrerim.tarot alz klon diye adlandirilsada bence iyi kalite modeller benimde ilk modellerimdendir trex 450 pro gayer sirin guzel modellerki biz o zamanlar flybar rotorlarla bogusuyorduk .samimiyetine guvenerek bir eleştiri yapayim model oyle toplaki mumkun oldukca kabloları saklaman lazım ben öyle yapiyordum trabzondaki arkadaşlar bilirler zira bazanda tezavantajlari oluyor bakiyorsunki modelinde sorun olan alip geliyor .dekrardan hayirli olsun güle güle uç tarot guzel model.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tarot Pro V2 DFC

Teşekkürler uzun zamandır kullanıyorum aslında modeli benim için yeterli çok sıkıntı yaşamadım kitten dolayı ben memnunum. Bence ederini karşılayalı çok oldu :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tarot 450 pro benim emektar modelim canım benim yaaa :D bugün fırsat bulup 3 pilimi doldurup uçuşa kaçtım yalnız gittim geldim tabi :(

Helide dikkat çekecek derecede kuyruk salınımı oldu devir yükselince azaldı. Önce pillerden şüphelendim 3 senelik piller sonuçta, pilden pilede farketti salınım değişme vakitleri gelmiş demek.

Akşam evde yalnızlığı fırsat bilip bir kuyruğa bakayım dedim, aslında bayağı geç kalmışım söktükçe farkettim. Kuyruk bayağı pislik toplamış, görünürde çok farkedilmesede slider i elimle bile hareket ettirmeye uğraşırken bayağı zorlandım. Temizlik şart kuyruğu söktüm tek tek parçalarına ayırdım bir tur wd 40 li temizlik bile çok farketti, bir tür daha yapmayı düşünüyorum. Bütün heliyi aynı anda parçalamaktansa bölüm bölüm söküp temizleyeceğim ilk bölüm kuyruk mekanizması, sonrası rotor, ve ana dişli takımı olsun.
Başlangıç

Temizledikçe pırıl pırıl oluyor. Kağıttaki kire şaşırdım leş olmuş bizim 450 iyi bir kese köpük lazım buna :evil: