Tarot zyx-m GPS multikopter kontrol kartı inceleme

İyi geceler

Ben türkiyeden bi satıcıdan aldım yarında bi arkadaşıma alıcaz hobbykingten ama hobbykingten max 1 ayda gelir sıkıntı çıkmaz bence birde gümrük olayı şans benim bugüne kadar hiç bir ürünüm takılmadı gümrüğe. Ben bütün ürünlerimi hobbykingten alırım çoğunlukla siteden şüphen olmasın.

Ürün gerçekten çok iyi tavsiye ederim %100 gps e de gerçekten hızlı bağlanıyor ve naza videolarını izledim onlardan çok çok iyi diyebilirim gerçeği.

Apm açık kaynaklıymış ondan dolayı uğraştırıcı bir sistem fakat tarot kullanıcı arayüzü bakımından da kolay.

Her zaman yardım ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk Erdem FIRAT SCORPION Y650

Doğru Türkiye'den aldığını yazmıştın fakat gözümden kaçmış. Naza ya göre kat be kat uygun fiyatı. F550 toplamayı düşünüyorum indirim fırsatı varken değerlendirsem iyi olur açıkcası. Açıkcası süre pek de önemli değil parça parça toplayacağım için havalandırmam uzun sürecek.

F550 yerine tavsiyem hobbykingte hercules 500 daha şekil ve daha sağlam arkadaşıma ondan aldık cidden çok güzel şekli.

Şuanda gerçekten uygun.
http://www.hobbyking.com/mobile/viewproduct.asp?idproduct=42504

Sent from my iPhone using Tapatalk Erdem FIRAT SCORPION Y650

Görüntüsü alışılmışın dışında çok güzelmiş. İnceleyeyim videolarını ama hexa toplamak istiyorum açıkcası gönlüm hexa dan yana :evil:

Erdem Bey, bende kurulumu yaptım, motor yönlerini filan ayarladım, yazılımdan motor testini yaptım buraya kadar her şey normal, bilgisayardan ayırıp normal uçuş için kumandadan start verdiğimde motorlar çalışmıyor, denemediğim yöntem kalmadı, defalarca kontrol ettim bağlantıları filan ama hala çalışmıyor konu ile ilgili yardımınız gerekli... selamlar.

Mehmet İzzet KÖSE' Alıntı:
Erdem Bey, bende kurulumu yaptım, motor yönlerini filan ayarladım, yazılımdan motor testini yaptım buraya kadar her şey normal, bilgisayardan ayırıp normal uçuş için kumandadan start verdiğimde motorlar çalışmıyor, denemediğim yöntem kalmadı, defalarca kontrol ettim bağlantıları filan ama hala çalışmıyor konu ile ilgili yardımınız gerekli... selamlar.
Merhaba Mehmet Bey,

Programdan çıkarken disconnect demeden koparmayın yoksa motorlarınız çalışmaz. Birde bunu yaptıktan sonra deneyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlginiz için teşekkürler Erdem Bey, az önce denedim bahsettiğiniz gibi fakat yine olmadı, eğer sakıncası yok ise bana ayarları dışa aktarıp ayar dosyası yollayabilir misiniz? benim ayar dosyam ekte incelerseniz memnun olurum.

Ekli dosyalar

• mehmet.conf
    1.9 KB · Görülme: 0

Mehmet İzzet KÖSE' Alıntı:
İlginiz için teşekkürler Erdem Bey, az önce denedim bahsettiğiniz gibi fakat yine olmadı, eğer sakıncası yok ise bana ayarları dışa aktarıp ayar dosyası yollayabilir misiniz? benim ayar dosyam ekte incelerseniz memnun olurum.

Benim quad Y6 olduğu için quadcopterde kullanamazsınız. Sıfırdan kurulum yapan videoları illaki izlemişsinizdir fakat bir de maueli dikkatli okumanızı takvise ederim.