tarot zyx s2 uyumu

Ahmet SAĞIR

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba

Tarot zyx s2 bir ünite alacağım. Kumanda JR XG8 orjinal alıcısı yok, klon alıcı ile çalışacak. Bu alıcı ve kumanda ile herhangi bir uyum sorunu yaşarmıyım.

Alıcı aşağıdaki gibi

tarot zyx s2 uyumu

Dmss için çakma alıcı almayın. Kesinti söz komusu olabilir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tarot zyx s2 uyumu

Valla aldık alıcıyı. Orjinalini Türkiye de sordum 820 tl fiyat çektiler. HK'da kargo dahil 100$'a geliyor. şimdilik bütçe olmadığı için almak zorunda kaldım. Kumandanın orjinal alıcısı arızalı. Tamiri mümkün mü bilemiyorum. Kesinti durumunu şimdilik gözardı edersek gyro ile uyumda bir sorun yaşanır mı?

tarot zyx s2 uyumu

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
Valla aldık alıcıyı. Orjinalini Türkiye de sordum 820 tl fiyat çektiler. HK'da kargo dahil 100$'a geliyor. şimdilik bütçe olmadığı için almak zorunda kaldım. Kumandanın orjinal alıcısı arızalı. Tamiri mümkün mü bilemiyorum. Kesinti durumunu şimdilik gözardı edersek gyro ile uyumda bir sorun yaşanır mı?
Nereye sordunuz ?

tarot zyx s2 uyumu

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
... Orjinalini Türkiye de sordum 820 tl fiyat çektiler...
Ahmet Bey size kötü bir şaka yapmışlar bence 820 TL'ye rahatlıkla kumandasıyla birlikte bir receiver alabilirsiniz. :laugh:

Receiver kumandanızla sağlıklı bir şekilde haberleştikten sonra FBL ünite ile ilgili bir sıkıntı olacağını sanmam. Tarot kullanan arkadaşlar daha iyi cevap verebileceklerdir.

tarot zyx s2 uyumu

Firma ismi vermek ne derece doğru bilmiyorum ama istanbulda bir firma diyelim. İsteyene özelden yazarım.

tarot zyx s2 uyumu

Türker Akgün' Alıntı:
Ahmet Bey size kötü bir şaka yapmışlar bence 820 TL'ye rahatlıkla kumandasıyla birlikte bir receiver alabilirsiniz. :laugh:

Receiver kumandanızla sağlıklı bir şekilde haberleştikten sonra FBL ünite ile ilgili bir sıkıntı olacağını sanmam. Tarot kullanan arkadaşlar daha iyi cevap verebileceklerdir.

Fiyatı görünce şok oldum resmen. Bence modelciliğin gelişmemesinin sebeplerinden biridir bu.

tarot zyx s2 uyumu

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
Fiyatı görünce şok oldum resmen. Bence modelciliğin gelişmemesinin sebeplerinden biridir bu.
Bu firmalar bu ürünleri bu fiyatlara satabildikleri sürece bu fiyat politikalarıyla devam edeceklerdir. Özellikle İstanbul firmalarının çoğu tamamen müşterilerine göre şekillendiriyorlar bence fiyatlarını. Burada bu işe dur diyebilecek olan ancak araştırmacı ve bu hobiyi düşünmeden para harcanarak tatmin olunan başka hobilerle karıştırmayan modelciler olabilir.

Her kim bu işten para kazanıyorsa satabiliyor olduktan sonra söyler tabi bu fiyatları, neden söylemesin.

Zaten ilginç olan da internet diye birşey varken hala satış yapabilmeleri bence. :laugh:

tarot zyx s2 uyumu

Orjinal alıcının tr fiyatı 350 lira siz yalnış yere sormuşsunuz. Sorunuza gelince sorunsuz uyar.

tarot zyx s2 uyumu

DenizSERT' Alıntı:
Orjinal alıcının tr fiyatı 350 lira siz yalnış yere sormuşsunuz. Sorunuza gelince sorunsuz uyar.

Öyleyse iyi tabiki. daha mantıklı rakamlar bunlar. önümüzde ki ayı beklemeliyim artık. Klon alıcıda yedek durur artık. Hangi firma da bu rakam.

tarot zyx s2 uyumu

Okmodel olsa gerek.

Yine de alıcıları pahalı JR ın. Futaba da öyle...

Ynt: tarot zyx s2 uyumu

İşte bu yüzden We Love Spektrum :)

Ynt: Ynt: Ynt: tarot zyx s2 uyumu

Mesut AKIN' Alıntı:
spektrumu JR üretiyor

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Aynen Mesut abi JR'a ulasamayan biz öğrencileri de düşündüler urettiler sagolsunlar :)

Ynt: Ynt: tarot zyx s2 uyumu

Mesut AKIN' Alıntı:
spektrumu JR üretiyor

hala aynı bağ devam ediyor mu emin değilim. bu konuda bilgilenebileceğimiz bir kaynak var mıdır?

eskiden ortaktı protokelleri, şimdi jr dmss takılıyor, spektrum dsm e (2,x) devam...