tarot zyx s2 uyumu

Ynt: tarot zyx s2 uyumu

Arcelikle beko gibi hala ayni bag var , horizonhobby e mail ati sorabilirsin

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

tarot zyx s2 uyumu

Peki tarot kullanan yada test etmiş olan arkadaşların fikirlerini alabilirmiyim. Trex 600'de kullanmayı planlıyorum. Güvenebilirmiyim yoksa bekleyip skookum 540 veya BeastX'mi alayım.

tarot zyx s2 uyumu

Spectrumun %51 hissesi jr ın %49 u horizonun. Jr cıkaracagı modelleri spectrumda deniyip tamam derse 1 yıl sonra lanse ediyor. :)

tarot zyx s2 uyumu

DenizSERT' Alıntı:
Spectrumun %51 hissesi jr ın %49 u horizonun. Jr cıkaracagı modelleri spectrumda deniyip tamam derse 1 yıl sonra lanse ediyor. :)

Şirkette hissenmi var ?? :laugh: nerden biliyorsun?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tarot zyx s2 uyumu

Arkadaşlar bende Walkera devo7 kumanda ve rx701 alıcısı var,Tarot zyx s2 ünite ile kullanıyorum hiçbir sorunum yok şuana kadar kesinti falan.Devo 7 büyük ve ağır bir kumanda banggood dan 65 usd ye almıştım 15 kanal hafızası var ve transmitter i ayrıca modül halinde diğer pro kumandalar gibi.fiyat performans olarak kesinlikle tavsiyedir.ZYX S2 ye gelince mıh gibi duran bir kuyruk var ve hiçbir sorun yaşamıyorum uçarken.Bu arada ayarları inanılmaz kolay zaten 5 ayrı paket ayardan birini seçerseniz başka ayara gerek yok,isterseniz de kendinize göre özel ayar yapıyorsunuz.