Tecrübe Kazanımı

Sezar

Mekatronik MÜhendisi
Herkese iyi akşamlar
başlangıç olarak bu linkteki ürünü alıp tecrübe kazanıp sonra kendi quadromu yapmak istiyorum sizce mantıklı mı?
yada

:-\

Tecrübe Kazanımı

Sezer hocam 200tl bence fırçalı bir alet için fazla üstelik yedek pil vs derken daha fazla bütçe oluşacak bence 20usd gibi bir micro quad alsan daha mantıklı olur bence video kayıt olayını asıl modele sakla. Örnek banggood ta ara su model işini görür SKU232164

Sent from my iPad using Tapatalk

Tecrübe Kazanımı

En iyi tecrübe cx-10 biraz daha heyecan için cx-10c alarak sürekli evde uçurmaktır. Çünkü inanılmaz hızlı şarj olurlar. Bu bakıma çok pratiktirler. Üstelik ufak tefek kazalara karşı çok dayanıklıdırlar. Daha sonra 40 50 dolar civarı olan tarantula x6 dış mekan için birebirdir. Hasar gören her parçası kolay bi şekilde ucuza değiştirilebilir. Sonra istediğiniz pahalı ürünü veya topladığınız makineyi çok rahat uçurabilirsiniz. Yalnız videolardaki quadın üstünden el arabasıyla geçme sahnesi çok hoşuma gitti. O da gayet iddialı bi ürünmüş. :)

Tecrübe Kazanımı

yardımlarınız için teşekkürler ben türkiyeden almak istiyorum o yüzden bu ürünü almayı düşünüyorum

Tecrübe Kazanımı

Sezer Tuna' Alıntı:
yardımlarınız için teşekkürler ben türkiyeden almak istiyorum o yüzden bu ürünü almayı düşünüyorum
Zaten arkadaslarin onerdigi Urun de bu. Hatta Bu daha gelismis olan Headless modeli. Senin toplayacagin quadro da bu pratik ozellik olacak mi Emin degilim ama :)

Tecrübe Kazanımı

anladım hocam peki bu headless-mode nu tüm uçuş kartları destikliyormu.(toplayacağım modelde KK2 düşünüyorumda :-\)

Tecrübe Kazanımı

Sezer Tuna' Alıntı:
anladım hocam peki bu headless-mode nu tüm uçuş kartları destikliyormu.(toplayacağım modelde KK2 düşünüyorumda :-\)
Valla bu kisim beni asiyor. Biraz arastirman gerekecek :saygilar:

Tecrübe Kazanımı

Kk2 de pusula yok sanırım. Headless için pusula (Compass) şart ne yazıkki. Yurt içi fiyatı yurt dışına göre 2 kat pahalı. Tabi yinede siz bilirsiniz.

Tecrübe Kazanımı

Hocam zaten aşağı yukarı ilk safhada oyuncaklarla pilotaj olustugunda headles mod kullanmana gerek kalmayacagini tahmin ediyorum. Bol keyifli uçuşlar.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi