Tek kişilik Alaşehir buluşması

Tevfik Sıkılı

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar malesef yaşadığım yerde Rc hobi ile ilgilenen benden başka kimse olmayınca tek kişilik bir buluşma oluyor doğal olarak. :embarras: Uçuş videolarınıda çekecek kimse olmadığı için sadece birkaç resim paylaşacağım. Hava öğle saatlerinde gayet iyiydi ve hatta sıcaktan montumuda çıkardım. İki adet trex450 modelimle ikişer pil çok keyif alarak uçtum :yuppi: sonrasında mikro modellerim 922 ler ile devam ettim, 450 ile yapmaya cesaret edemediğim hareketleri çalıştım ve sonunda 922 nin biriyle küçük bir kırım yaşadım, pal holder ile swash arasındaki link kırıldı ve elimde yedek olduğu için dert etmedim , keyifli geçen bir günün nazarı olsun dedim. :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi bugun oglene kadar Sasali da guzeldi ama anca topladim modeli ucamadim. Zaten 1-2 ay Kadir de yok, isleri var. Bende yalnizim ucacagim bir sure.

Belki Berkay gelir tabi lehim yaparken yanip tutusmaz veya dumanindan bogulmazsa ;D

Video icin ben bir ara kamerali gozluklerden alayim diyordum ama unuttum sonradan :)

Tevfik abi tek olmak gercekten zor ama allahtan forumumuz var da sanalda olsa yaninda olabiliyoruz :thumbup:

Resimde olsa paylasimlarin devamini bekliyoruz Abi :halay: Modeller sahane :thumbup:

Abi modeller şahane, bende hep tek buluşma yapıyorum burada da kimse yok Mehmet abinin de dediği gibi iyiki forum var

Foruma Mardinli bi arkadaş üye oldu. Bakarsınız ona helikopter aldırırız. Ben de tek uçmam artık.
Bu arada v922 yi görünce duygulandım.

tamerkaymakci' Alıntı:
Abi bugun oglene kadar Sasali da guzeldi ama anca topladim modeli ucamadim. Zaten 1-2 ay Kadir de yok, isleri var. Bende yalnizim ucacagim bir sure.

Belki Berkay gelir tabi lehim yaparken yanip tutusmaz veya dumanindan bogulmazsa ;D

Video icin ben bir ara kamerali gozluklerden alayim diyordum ama unuttum sonradan :)

Önümüzdeki haftalarda gelirim beraber uçarız.
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tevfik abi tek olmak gercekten zor ama allahtan forumumuz var da sanalda olsa yaninda olabiliyoruz :thumbup:

Resimde olsa paylasimlarin devamini bekliyoruz Abi :halay: Modeller sahane :thumbup:

Forumda olmasa bu işleri bırakırdım sanırım. Yavaş yavaş bahar kendini göstermeye başladı bundan sonra uçuşlar aralıksız sürer inş ara ara İzmir'de Tamer'lerle buluşurum. Adana gibi bir buluşma daha tertiplense iyi olacak. ;)

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Abi modeller şahane, bende hep tek buluşma yapıyorum burada da kimse yok Mehmet abinin de dediği gibi iyiki forum var

Mustafa bu işleri tek başına başarabilmek ayrı bir mutluluk veriyor insana. Modeller madah birşey değil, klon trex. Pilotaj gelişinceye kadar bunlarla devam.

Cahit Kaş' Alıntı:
Foruma Mardinli bi arkadaş üye oldu. Bakarsınız ona helikopter aldırırız. Ben de tek uçmam artık.
Bu arada v922 yi görünce duygulandım.

Evet gördüm bugün Cahit. Mehmet Bey seninle tanışmasını söylemişti zaten. insanın yanında acemide olsa bir modelci olması çok iyi olur. ) %p 922 lere kıyamıyorum ve seviyorum, fazla masraf çıkarmayan sağlam ufaklıklar.

Abi haftaya ben de yokum ama ondan sonra olabilir.

Veya gelecegin zaman haber verirsen tavuklari soslayim bir gun onceden :)

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Adana gibi bir buluşma daha tertiplense iyi olacak. ;)

Modeller madah birşey değil, klon trex.
Bende bu gidişle klona geçebilirim en ufak kırım dünya para Teyfik abi bu gün ufakta olsa bir kırım yaşadım yine bizimkilerin morali bozuldu bırak bu işleri diye iltifatta bulundular bu hep düşecek kendine başka eğlence bul dediler. Allah'tan kuyruk palinin biri kırıldı tail boom yamuldu ufak birşey

Adana işine gelince şöyle havalar çok ısınmadan nisan gibi falan ayarlanabilir mayıstan sonra adana çok sıcak olabilir. bende zaten ancak adana buluşmalarına gelebilirim uzaklara gidemem bana arabamla keyiflice gidecek yer olması lazım.

Mustafa malesef kırım bu hobide kaçınılmaz ve bazen insanın canını sıkıyor ama klon alman bir çözüm değil, acemiyken biraz daha risksiz ve sakin uçmak lazım. Ailenin olumsuz tepki vermesi de biraz keyfini kaçırmış anlaşılan ama biraz daha sabır zamanla aşılır bunların hepsi. Allahtan ailemden bu hobi ile ilgili olumsuz hiç bir tepki almıyorum. Hatta salondaki masayı bir görsen sanki tamir atölyesi gibi ama birşey demiyorlar. Misafir geleceği zaman toparlıyorum sonra tekrar eski haline dönüyor. :)

Ben tekrar Adana'da olsun demedim, Adana gibi demiştim.

Tevfik abi bence süper bir buluşma olmuş daha ne olsun. :bravo: :halay: :halay:

Her ne kadar fiziken yanında olmasakta hepimizin gönlü seninle biliyorsun. :RCKolik:

Durmak yok her daim uçmaya devam. :laugh:

Tevfik abi, güzel buluşma olmuş, modeller şahane ;)

Benim gözüm hala o modeli arıyor ama, indir artık vitrinden :laugh:

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Rasim o vitrinden sahalara mart sonu transfer olacak gibi. :)

Tevfik bey tek kişilik de olsa buluşma buluşmadır :saygilar:

Gayet güzel bir buluşma olmuş resimler anlatıyor ;)

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Tevfik bey tek kişilik de olsa buluşma buluşmadır :saygilar:

Gayet güzel bir buluşma olmuş resimler anlatıyor ;)

Teşekkür ederim Celalettin Bey.

Tevfik bey, insan yanında iki çift laf edecek birini arıyor gerçekten. Yakın olsam, sırf muhabbet için gelirdim. Ama azimle devam! %p