Tekirdağ'dan Selamlar

• Konbuyu başlatan Melih Engin
  • Başlangıç tarihi
  • 487
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Melih Engin

Guest
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba bitirme projem için drone yapıyorum fpv sistem eklemek istiyorum ama harici sistem nasıl eklenir kurulur bilmiyorum yeterli kaynak bulamadım bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler

Adınız / Soyadınız
melih engin
Nereden Katılıyorsunuz
Tekirdağ
İlgilendiğiniz Model
Multikopter
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
Yeni başlayan
Aramıza hoşgeldin Melih.

Öncelikle tanışma konusunda soru sormak ne kadar doğru bilemiyorum. Hele ki Tanışma konusun isminin "DRONE" olması ayrı bir tuhaflık olmuş. Anlaşılan o ki sen de hemen bilgiyi kapıp, kaçmak tarzındasın.

Normalde bu tür yaklaşımlara pek cevap vermiyoruz ama yine de şu konuya bir bak istersen.

Hazır konulara hiç okuyup bakmadan, direkt açılan "BUNU NASIL YAPARIM" cinsinden konuları siliyoruz haberin olsun. Aksi takdirde forumun konu çöplüğüne dönmesi içten bile değil.

Sabırla okur, anlamaya çalışır ve ondan sonra takıldığın yerleri ilgili konuda mesaj olarak yazarsan, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Sayın Mehmet Bey inanın ki tüm araştırmasını yürüttüm temel bir fpv için alıcı verici kamera ve ekrana ihtiyaç olduğunu biliyorum neler olduğundan haberim var fakat harici sistem nasıl kurulur onu bilmiyorum bende bu yüzden üye olup yardım istedim kaçıp gitmek gibisinden tabirler çok yanlış olmuş eğerki bu forumun amacı yardım ise çok kısa 5-10 dakikada biri zaten söyleyip konu silinebilir fakat gereksiz kurallarla dolu bu benim şahsi düşüncem neyse yinede teşekkür ederim umarım gerçekten yardımı olan insanlara daha fazla yardım eden bir grup olursunuz bilgi paylaşılmak için vardır saklanmak için değil....

bu forumun amacı yardım ise çok kısa 5-10 dakikada biri zaten söyleyip konu silinebilir fakat gereksiz kurallarla dolu bu benim şahsi düşüncem neyse yinede teşekkür ederim umarım gerçekten yardımı olan insanlara daha fazla yardım eden bir grup olursunuz bilgi paylaşılmak için vardır saklanmak için değil....
Şahsen 2012 yılından beri bunu beceremedikse, benim hiç ümidim yok sevgili kardeşim.

Dediğin gibi burası kurallar ile dolu, sıkıcı ve bilginin saklandığı bir yer. Sen en iyisi bunları yapmayan ve tek amacı insanlara yardım olan başka bir platform bul. Şimdiden kolay gelsin ve başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...