Temel RC Quad Tanımları - Quad Sözlük

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Hakan SAHBAZ

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Hakan eline saglık gercekten zaman harcamiş ve emek vermişsin teşekkür ederiz.

bu ara arming (arm) ile ilgili sıkıntılar gorduk forumda A ya birde arm ekleyebilirmiyiz :)
Evet eksikler var, tanimlarda da duzenlemeler gerekiyor. Baslangici yapmis olduk. Devami da gelecektir :)

İlgi Alanı
Multikopter
Özellikle hobisine yeni başlayan arkadaşlar için kullanılan temel terimlerin anlamlarını açıklayan "Quad Sözlük" paylaşalım istedik. Umarım faydalı olur.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Istediğiniz harf için TIKLAYINIZ:

, , , , , , ,
Eline emeğine sağlık çok faydalı ve çok iyi düşünülmüş bir çalışma olmuş :)

İlgi Alanı
Heli
DRONE ve DRONER kelimeleri eklendi:halay::halay::halay::laugh::laugh::laugh::p:p:p
Açıklama kısmı süper olmuş ;D:lollol::lol:

DRONE ve DRONER - Bu kelimelerin detaylı açıklaması için lütfen ilgili forum konusuna bakınız. Drone ve Droner nedir?
Not: Forumda bu kelimeleri kullananlara karşı tenimizde gıdıklanma, zihnimizde hararetlenme olabilmektedir. Hatta bazı durumlarda gözlerinden alev fışkıran forum sakinleri olduğu da geçmişten bu güne anlatılagelmiş rivayetler arasındadır

İlgi Alanı
Heli
Ellerinize sağlık, gerçekten çok faydalı bir çalışma olmuş. Bu terimlerin birçoğunu zamanında çok araştırmıştım nedir diye :D

İlgi Alanı
Heli
İlgi Alanı
Multikopter
İlaç gibi geldi. Teşekkür ediyorum.

Birde yeni başlayanlar için, Pixhawk kurulum, bilgisayar ayarları olsa 10 numara olacak.

@Mehmet ÖKMEN bey @İzzet Camcıoğlu serinin bir sonraki konusunda bu istediklerinizi paylaşacak.

Konuyu çok fazla dağıtmak istemiyorum ama yazınızdan yola çıkarak yeni bir konu oluşturdum, serinin akış şemasını konularını ve tüm videoları tek bir konuda toplamaya çalıştım. Umarım doğru ve yararlı bir konu olmuştur. :)