Duyuru THSF F3N 2018 Yarışması OLASI Katılımcı Listesi

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.
İnşallah seneye benzer haberi biz heliciler için de göreceğiz :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

THSF ekibi F3P ekibi Finlandiya’da yarışıyor

Türkiye Hava Sporları Federasyonu Hava Modelciliği branşı F3P kategorisinde, ülkemizi temsil edecek milli takım sporcuları Onur AKATAY, Bilgehan ÖZ ve M. Erkan GÜNEMRE “2018 F3P Open Finnish Championship” yarışmasına katılmak üzere Finlandiya’ya gitti.
Toplam 5 ülkeden 19 sporcunun, 3 kategoride mücadele edeceği yarışma aynı zamanda bu kategoride sporcularımızın ilk defa yurtdışına gönderildiği ve ülkemizin temsil edileceği bir yarışma olma özelliği de taşıyor.

Yurt dışından da katılmak mümkünmü Mehmet abi? Azerbaycan ile Türkiye benim nazarımda komşu ilçeler gibi :) Eger mümkünse ve kısmet olursa ben de bu fırsatı değerlendirmek isterim :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Yurt dışından da katılmak mümkünmü Mehmet abi? Azerbaycan ile Türkiye benim nazarımda komşu ilçeler gibi :) Eger mümkünse ve kısmet olursa ben de bu fırsatı değerlendirmek isterim :)
Aynen dediğin gibi Ferid, iki kardeş ülke ve iki komşu ilçe :thumbup:

Fakat bu yarışma sonrasında dereceye girecek arkadaşlar milli takım sporcusu olarak seneye yapılacak Avrupa ülkelerindeki yarışmada Türkiye’yi temsil edecekler. Bu yüzden katılımcıların Türk vatandaşı olması gerekiyor :embarras:

• Beğen
Tepkiler: Ferid Hemidli
Aynen dediğin gibi Ferid, iki kardeş ülke ve iki komşu ilçe :thumbup:

Fakat bu yarışma sonrasında dereceye girecek arkadaşlar milli takım sporcusu olarak seneye yapılacak Avrupa ülkelerindeki yarışmada Türkiye’yi temsil edecekler. Bu yüzden katılımcıların Türk vatandaşı olması gerekiyor :embarras:

Mehmet abi, benim maksadım dereceye girmek deyil, yarışmacı listesinde adımın olmaması bile beni üzmez, hiç deyilse konuk olarak bir uçuş yapayım bana yeter de artar bile :) Bununla alakadar nereye baş vura biliriz?

Benim THSF-nun yapmış olduğu bu yarımşa ambiansında olmam İRCHA, ROTOR LİVE, THB gibi uluslararası turnuvalara gitmemden kat-kat kıymetli, nedeni - sizlerler beraber ola bilmek imkanı ))

Mehmet abi, benim maksadım dereceye girmek deyil, yarışmacı listesinde adımın olmaması bile beni üzmez, hiç deyilse konuk olarak bir uçuş yapayım bana yeter de artar bile :) Bununla alakadar nereye baş vura biliriz?
Bunun için herhangi bir başvuru gerekmiyor Ferid. Elbette misafir olarak gelebilirsin ve seni bir şekilde yarışma öncesi ve sonrasında uçmanı sağlarız ve keyifle izleriz :thumbup: Bunda herhangi bir sorun yok kardeşim %p

En güzeli de senin de dediğin gibi bu vesile ile tanışmış oluruz :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Ferid Hemidli
Bunun için herhangi bir başvuru gerekmiyor Ferid. Elbette misafir olarak gelebilirsin ve seni bir şekilde yarışma öncesi ve sonrasında uçmanı sağlarız ve keyifle izleriz :thumbup: Bunda herhangi bir sorun yok kardeşim %p

En güzeli de senin de dediğin gibi bu vesile ile tanışmış oluruz :RCKolik:

O zaman ben şimdiden para biriktireyim :laugh: Böyle büyük fırsatı kaçırmamam lazım ))

• Beğen
Değerli forum üyeleri ve abilerim, yarışmaya sayılı günler kaldı. Başvuruyu pemuk.org sitesinden yapmaya çalışdım ama yarışmaya dair bişey bulamadım. Başvuru yapan oldumu hiç? :rolleyes:

Mehmet abi istanbuldayım zaten gelmek isterim ama ulaşım sıkıntısı olduğu için gelemicem sanirim fakirligin gozu kör olsun :)

• Beğen
Tezcan bey'in aşağıdaki mesajında belirttiği üzere yarışma tarihi 13-14 Ekim olarak revize olmuştur.

Yeni tarihe göre ulaşabildiğimiz arkadaşlardan aldığımız TEYID çercevesinde YENI YARIŞMACI Listemiz güncellenmiştir.

Yarışmaya katılacak arkadaşların bu tarihe kadar kolay bir şekilde alınabilen " Gençlik Spor Müdürlüklerinden Sporcu Lisansı" çıkartmaları gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz. Detaylar için :

• Beğen
Tepkiler: Erkan Gürbüz