Thunder Tiger Titan X50 / Raptor 50 FBL Rotor ve Thrust Bearing Indirimde Kaçmaz

Thunder Tiger Titan X50 / Raptor 50 FBL Rotor ve Thrust Bearing Indirimde Kaçmaz

Onurcum ben kendimde profesyonel degil acemiyim kardesim,
Hadi onu gectim can kardesim Murat gecen pazar "yaa hover dami bilmiyorsun al ucur su 450 yi" dedi onada dokunmadim,
Prensip emanet kumanda almiyorum,

Nedeni ucariz ucmasina, yapariz hover yapmasina, atariz meydan turu atmasinada, olmaz olmaz emanet eldeyken birsey olacagi tutar, olmayacak bir sanssizligin olacagi tutar ve dusurursem cok uzulurum,
Bu meretin parcalari ucuz degil, ne olur ne olmaz, cok iyi pilot oluruz servo azizligine geliriz, motor azizligine geliriz,
Burda sayamayacagimiz en az 20 farkli nedenden kalktigi gibi dusebilir, en bastada pilotaj eksikliginden,

Ama modelin eksigi varsa, tamamlamak gerekiyorsa, motor ayari lazimsa, kontrol edilcek yeri varsa yerde hepsine varim,
Sana o titani ayaga kaldirmak icin her destegi veririm,
Motorunu kontrol ederim, igne ayarlarina bakarim, egzost baglantilarina bakarim,
Genel kontrollerini yaparim, herbiryerini tek tek usenmem kontrol ederim,
Soracagin herseye bildigim kadari ile cevap vermeye calisirim,
O helikopteri 6 ay icinde 3 kere komple sokup sifirdan topladim ve en aktif kullanicisi olarak resmen Titan icin bir 'Google' im,

Evrim SUTEL' Alıntı:
Onurcum ben kendimde profesyonel degil acemiyim kardesim,
Hadi onu gectim can kardesim Murat gecen pazar "yaa hover dami bilmiyorsun al ucur su 450 yi" dedi onada dokunmadim,
Prensip emanet kumanda almiyorum,

Nedeni ucariz ucmasina, yapariz hover yapmasina, atariz meydan turu atmasinada, olmaz olmaz emanet eldeyken birsey olacagi tutar, olmayacak bir sanssizligin olacagi tutar ve dusurursem cok uzulurum,
Bu meretin parcalari ucuz degil, ne olur ne olmaz, cok iyi pilot oluruz servo azizligine geliriz, motor azizligine geliriz,
Burda sayamayacagimiz en az 20 farkli nedenden kalktigi gibi dusebilir, en bastada pilotaj eksikliginden,

Ama modelin eksigi varsa, tamamlamak gerekiyorsa, motor ayari lazimsa, kontrol edilcek yeri varsa yerde hepsine varim,
Sana o titani ayaga kaldirmak icin her destegi veririm,
Motorunu kontrol ederim, igne ayarlarina bakarim, egzost baglantilarina bakarim,
Genel kontrollerini yaparim, herbiryerini tek tek usenmem kontrol ederim,
Soracagin herseye bildigim kadari ile cevap vermeye calisirim,
O helikopteri 6 ay icinde 3 kere komple sokup sifirdan topladim ve en aktif kullanicisi olarak resmen Titan icin bir 'Google' im,

abi haklısın.şimdi ben sana düşürsen de canın sağolsun desem bile anlıyorum ki uçurma işini kabul etmeyeceksin. bende ısrar etmem zaten. netice de bu iş prensiplerle alakalı konular. o nedenle aykırı hareket edip seni de bunaltmak istemem. ancak şunu da belirteyim ki isterse o model yansın kül olsun senin canın sağolsun ondan da şüphen olmasın. o zaman alıcılar ile diğer ayarlara müsait bir ara bakalım abi sana zahmet. çünkü bildiğin zır cahilim bu konuda.

Onda suphem yok Onurcum,
Ama iste benim yapim bu, uzulurum duserse, ben degil baskasi dusursede uzulurum bir dostumun modeli dustu diye,

Onun haricinde ne zaman istersen,
Soylediklerimin hepsi baki,
Motorunun ayarlarini yapar, yaparkende sana ogretir,
Herturlu model ayar ve kontrolunu yapar, yaparken sanada ogretir,

Titani ucurmadan once ve sonra neye dikkat etmen lazim, bu model nerden maraz cikarir hepsini ogretirim sana,

Nitro modelim olsa elimden çıkarmam. Çok değil 5 yıl sonra "klasik" kategorisinde değerlendirilecekler ve koleksiyoncular iyi tekliflerde bulunacak. 13.10.2015... Tarihe not düşüyorum. :coolxf:

Evrim SUTEL' Alıntı:
Onda suphem yok Onurcum,
Ama iste benim yapim bu, uzulurum duserse, ben degil baskasi dusursede uzulurum bir dostumun modeli dustu diye,

Onun haricinde ne zaman istersen,
Soylediklerimin hepsi baki,
Motorunun ayarlarini yapar, yaparkende sana ogretir,
Herturlu model ayar ve kontrolunu yapar, yaparken sanada ogretir,

Titani ucurmadan once ve sonra neye dikkat etmen lazim, bu model nerden maraz cikarir hepsini ogretirim sana,

Evrim abicim çok teşekkür ederim.
Akşam dikkatsizlik ile buji ısıtıcısını sanırım yaktım.
ters bağlantı ile duman ve koku geldi.
açınca açılıyor ilk ışık kırmızı ikinci sarı üçüncü mavi yanıyor.
bujiye bağlayınca kırmızı daha da canlanıyor.
tam eminde olamadım acaba yandı mı diye ?

Muhtemelen yaktin,

Align markamiydi buji isiticin&regulatorun ?
Eger oysa semasini koyuyorum bak alta,
Dilersen bulusana kadar hicbiryerine elektrik verme, once bir kontrol edelim herseyini, sen bilirsin,

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

yok align değildi abi. GAB-3300 model. araştırdım biraz fiyat olarak neredeyse align ile de aynı paraymış :(

Sen onlarin sifir fiyatlarina bakip aldanma,
Simdi regulator alma bekle bakalim diyecegim sana ama baktigimizda yanmis ise eger gene heliyi bir marşlayamayacagiz, kontrollerini yapamayacagiz,
Ki muhtemelen duman gördüğüne göre yandi,
En kötü elinde yedek olur mevcut GAB-3300 un,

Bu arada sana cep nomu atiyorum ozelden, bana tum helinin yakin plan fotosunu yollarmisin whatsup'dan,

Bak Mustafa asagidaki ilanda Align Regulatoru 100TL ye satiyor, ayni zamanda Regulator dur bu unite,
Istersen ozelden temasa gec kacirma o "Regulator" u,

Evrim SUTEL' Alıntı:
Sen onlarin sifir fiyatlarina bakip aldanma,
Simdi regulator alma bekle bakalim diyecegim sana ama baktigimizda yanmis ise eger gene heliyi bir marşlayamayacagiz, kontrollerini yapamayacagiz,
Ki muhtemelen duman gördüğüne göre yandi,
En kötü elinde yedek olur mevcut GAB-3300 un,

Bu arada sana cep nomu atiyorum ozelden, bana tum helinin yakin plan fotosunu yollarmisin whatsup'dan,

Bak Mustafa asagidaki ilanda Align Regulatoru 100TL ye satiyor, ayni zamanda Regulator dur bu unite,
Istersen ozelden temasa gec kacirma o "Regulator" u,

abi whatsapp tan yazdım sana foto da attım. Mustafa kardeşime de özelden yazdım cevabına göre alacağım abi.