Trex 150 dfc 3d yapamadı :) TREX 150 DFC Ayar ve Konfigurasyon

Trex 150 dfc 3d yapamadı :)

Oncelikle gecmis olsun Muammer :-\ Hasarin sadece shaft ile kurtulmasi gercekten enteresan ve buyuk sans %p Demek o kadar da narin degilmis bu ufaklikta. Bu arada servo modifikasyonun calismasina ayrica sevindim, en azindan servo disli sorunu cozume ulasmis oldu bu vesile ile %p

Diger taraftan benim gordugum kadari ile Align yine Align yapmis ve Micro olmasina ragmen ayar konusunu 3gx benzetip karmasik hale getirmeyi yine becermis :-\

Shaft konusuna gelince ben hep karbon kullandim su ana kadar. O kadar cok dusmeme ragmen sadece 1 kere karbon shaft degistirmek zorunda kaldim. Ama 150 icin ayni basari elde edilebilir mi emin olamadim simdi :rolleyes:

aynen mehmet bey servo upgradesi süper oldu benimde gönlüm karbon mainshaft tan yanaydı biraz main gear ve pal sipariş ederim ini takımı karbon var ama çok pahalı 25$ bakalım bir liste hazırlayıp sipariş geçeceğim gerçekten korktuğum kadar zenne değilmiş 150 gayet iyi karbon mainshaft takılı olsaydı sıfır kırım olacakmış :) :thumbup:

Geçmiş olsun Muammer Bey. :rolleyes:

Neyseki hasar büyük değil, inşallah son hamlelerden sonra keyifle uçuşlarınızı izleyeceğiz. :RCKolik: