Trex 150 swasplate

ogulcanacar

Tecrübeli Uye
Boyle bi problem yoktu son gunlerde turedi swash degistirdim olmadi ball link degistirdim olmadi nedir bu olayin cozumu..

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Trex 150 swasplate

swash guide falan yok mu bu helide?

Trex 150 swasplate

Yok abiler ben yalan solemisim varmis swash guide :)

Ama benim trex de yok suan dustu heralde :)

Trex 150 swasplate

ogulcan acar' Alıntı:
Yok abiler ben yalan solemisim varmis swash guide :)

Ama benim trex de yok suan dustu heralde :)

Anladığım kadarı ile ayrı satılmıyor, frame ile beraber veriyorlar :-\

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Trex 150 swasplate

Eh be Oğulcan kardeşim , sen artık oldun , acemi modelci değilsin derken , swash guide 'nin yokluğunu nasıl anlayamadın :eek: ?
Daha ilk bakışta o kafada eksik birşeyler olduğu göze çarpıyor , çırılçıplak kalmış garip , sanırım aklını bölen başka işlerin var ya da dalgınlığına geldi :laugh:
Aman kardeşim dikkat et , bu iş dalgınlığa gelmiyor.Acele etme , bir gün sonra uçsun , bir de nasıl parçaymış o öyle , hem kayboluyor hem komple frame ile beraber alınacak...Bu da ayrı bir sürpriz iyi mi .... :-\

Trex 150 swasplate

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Eh be Oğulcan kardeşim , sen artık oldun , acemi modelci değilsin derken , swash guide 'nin yokluğunu nasıl anlayamadın :eek: ?
Daha ilk bakışta o kafada eksik birşeyler olduğu göze çarpıyor , çırılçıplak kalmış garip , sanırım aklını bölen başka işlerin var ya da dalgınlığına geldi :laugh:
Aman kardeşim dikkat et , bu iş dalgınlığa gelmiyor.Acele etme , bir gün sonra uçsun , bir de nasıl parçaymış o öyle , hem kayboluyor hem komple frame ile beraber alınacak...Bu da ayrı bir sürpriz iyi mi .... :-\

Yok hakan abi olay sole align framede dahili swash guide ama ben lynx carbon frame aldim onu taktim modele onda harici...

Sokerken align framede ayriyetten sokmedigim icin bunda toparlarken gozden kacmis sonra taktim da duzeldi hersey

Dalginlikta cabasi tabi hakan abi