Trex 250 Pro DFC & Hughes MD500E fuselage giydirme...

Evrim SUTEL' Alıntı:
Keske cekebilseydin be Hakan abi :RCKolik:

Evrim , çekecek kadar güzel ve akıcı bir uçuş olmadı zaten , daha ziyade , body'nin ağırlığı ile helinin komutları nasıl oldu , ne kadar hızlanırsam ne kadar mesafede frenler tutuyor gibi anlatılmaz yaşanır hassas ayarlarla alakalı bir uçuş oldu... :D

Hah abi bende akici guzel degil, takibinde olan bir scale hastasi olarak onu goreydik didimdi :)

Evrim SUTEL' Alıntı:
Hah abi bende akici guzel degil, takibinde olan bir scale hastasi olarak onu goreydik didimdi :)

O zaman azcık daha sabret , kırılma pahasına mutlaka güzel bir maiden videosu koymak için elimden geleni yapacağım... ;) :RCKolik:

4.mesaj güncellendi , maiden videosu yayınlandı arkadaşlar.....İyi seyirler..... :saygilar:

Gece gece iyi geldi abi hayırlı olsun tekrardan çok güzel olmuş kırımsız uçuşlar.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Ooo Maiden gelmiş Hakan abi ellerine sağlık şahane olmuş :saygilar:

Hakan abi yakışıklıyı havada gördük, gözümüz aydın :)

Curveler, throttle değerleri, vs derken iyi de uçuş süresi yakalamış. Kırımsız uçuşlar ;)

Hakan Bey maiden videosunu seyrettim, model çiçek gibi olmuş eline emeğine sağlık.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
4.mesaj güncellendi , maiden videosu yayınlandı arkadaşlar.....İyi seyirler..... :saygilar:
İşte olay budur :halay: Ellerine sağlık Hakan'ım bence harika olmuş :bravo: Bu arada dar alanda uçuş da gayet başarılıydı, gözlerden kaçmadı ;)

Rasim'in de dediği gibi süre olarak gayet tadmin edici. İndiğinde pilin değeri ne durumdaydı, kontro ettin mi ??

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Gece gece iyi geldi abi hayırlı olsun tekrardan çok güzel olmuş kırımsız uçuşlar.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Çok teşekkür ederim Mustafa....Hepimize kırımsız uçuşlar olsun.... :saygilar:

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Ooo Maiden gelmiş Hakan abi ellerine sağlık şahane olmuş :saygilar:

Sağolasın Mehmet , boş durma iş görme hesabı oldu işte.... :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hakan abi yakışıklıyı havada gördük, gözümüz aydın :)

Curveler, throttle değerleri, vs derken iyi de uçuş süresi yakalamış. Kırımsız uçuşlar ;)

Sağolasın Rasim'im , dediğin gibi baya bir yordu curveler , yine de tam huzurlu bir uçuş sayılmazdı.... :D

Evrim SUTEL' Alıntı:
Hakan abi iste bu %p

Eyvallah Evrim , darısı senin başına diyelim mi.. ;)

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Hakan Bey maiden videosunu seyrettim, model çiçek gibi olmuş eline emeğine sağlık.

Çok teşekkür ederim Mevlüt bey , Eskişehir ekibinin tırnağı olamam ama idare ediyoruz bu şartlarla işte.... :) :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İşte olay budur :halay: Ellerine sağlık Hakan'ım bence harika olmuş :bravo: Bu arada dar alanda uçuş da gayet başarılıydı, gözlerden kaçmadı ;)

Rasim'in de dediği gibi süre olarak gayet tadmin edici. İndiğinde pilin değeri ne durumdaydı, kontro ettin mi ??

Teşekkür ederim kardeşim :bravo: , sen yardımcı olmasan bunların sadece videolarını seyrediyordum hala...
5 dakika uçtum , video çekecek kimsem yoktu , eşim sağolsun mesaisi bitince geldi ve çekiverdi , akıllı telefonlara çağrı gelince kayıt işini kesiyor , en azından hanımınki öyle , o yüzden videonun bir on - on beş saniyesi gidik , ortalarda bir yerlerde..5 dakika sonra inip kontrol ettiğimde , pil dokunulamayacak kadar sıcaktı :eek: , esc'de sıcaktı ama kabul edilebilir sınırdaydı , piller 3.75'e kadar düşmüş , ben aslında 3.80'in hiç altına düşürmezdim , demek ki timer'i bu ayarlar ile 4.30 gibi ayarlamak gerekecek.... :saygilar:

Bu arada piller 800mah nanotech.Üzerinde 40C yazıyor ama , hafiften şişiklerdi zaten geldiklerinde , sanırım ben de azcık daha şişiriverdim , pil işi gündeme geldiğinde bir tavsiye isterim , şimdilik bekleyedursun....

Bence voltaj değeri normal 3.70-3.75 V kadar düşebilir sorun değil kardeşim :) Bu arada pillerin C değeri ne ?
Büyük ihtimal C değeri düşük bu nedenle biraz fazla ısınıyor anladım kadarı ile.

Modelin maşallahı var, çok güzel uçuş olmuş. Elinize sağlık Hakan abi, palleri hiç yere değmesin inşallah. :saygilar:

Heyecanla beklediğim an geldi Hakan Abi'cim.
bu zevki bizlere de yaşattığın için sonsuz teşekkürler :bravo:
yerde ayrı havada ayrı tat veriyor kereta :laugh:
emekler hiç bir zaman karşılıksız kalmıyor. ellerine sağlık,
pilotajda ilerlemiş gördüm abi maşallah.
rabbim nazarlardan esirgesin :saygilar: