trex 500 pro dfc pal yardım

İlgi Alanı
Heli
Herkese selam trex 500 pro dfc helime normalde 425d 3g olan fakat orjinalin fazla pahalı olması nedeniyle rjx hobby high qulity carbon fiber 430 mm almayı düşünüyorum size sorum 425 mm orjinal 430mm pal çevirirmi simdiden teşekkür ederim

Bir sıkıntı yaratmaz değilmi levent bey

Ben daha önce kullanmıştım, bir sıkıntı olmadı. Hatta modeli sattığım arkadaş hala aynı palleri kullanıyor. ;)

Konuyu perte cikarmadan zeal mi rjx mi diye bir soru yoneltsek hangisi ağır basar??

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Konuyu perte cikarmadan zeal mi rjx mi diye bir soru yoneltsek hangisi ağır basar??

Hangisi daha uyguna geliyorsa onu alın.

Zeal renkler koyu... Beyaz tercihim olurdu.

En azından pal uçları beyaz olsa güzel olurdu. Hızla dönerken onlar sınır halkası gibi bir görüntü oluşturuyor.

ahmet kürşat yönder' Alıntı:
Hangisi daha uyguna geliyorsa onu alın.

ikisi de eşdeğer diyorsunuz yani?
teşekkürler :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Zeal renkler koyu... Beyaz tercihim olurdu.

En azından pal uçları beyaz olsa güzel olurdu. Hızla dönerken onlar sınır halkası gibi bir görüntü oluşturuyor.

zeali daha çok beğenmiştim ama bak sen böyle deyince düşünesim tuttu birden Rasim :laugh:
beyazın havada görünümü daha mı anlaşılır oluyor?

Herkese teşekkür ederim ana pal tercihimi rjx den yana kullandım kuyruk pallerini 70 mm zeal aldım ama vida uçları ve yerine uymadı geri iyade ettim yerine yine rjx kuruk pali aldım inşallah ikiside uyar

samet şahin' Alıntı:
Herkese teşekkür ederim ana pal tercihimi rjx den yana kullandım kuyruk pallerini 70 mm zeal aldım ama vida uçları ve yerine uymadı geri iyade ettim yerine yine rjx kuruk pali aldım inşallah ikiside uyar
bak bunu soylemen iyi oldu samet.
kuyruk pallerinin yerine olmadigini. Vida capimi küçük?
Yoksa yerine mi sigmiyo?

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
zeali daha çok beğenmiştim ama bak sen böyle deyince düşünesim tuttu birden Rasim :laugh:
beyazın havada görünümü daha mı anlaşılır oluyor?

Şöyle yardımcı olayım, görsel olarak daha iyi fikir verir.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Şöyle yardımcı olayım, görsel olarak daha iyi fikir verir.
Videodaki modelde nasıl denk gelmiş öyle, birileri palden ziyade modele bakmış sanki :laugh: :lol: :lol:

Zeal pallerin hem vida yeri küçük hemde palin oturduğu yer ince nekadar sıkarsan sık olmaz rjx tam oturdu

samet şahin' Alıntı:
Zeal pallerin hem vida yeri küçük hemde palin oturduğu yer ince nekadar sıkarsan sık olmaz rjx tam oturdu
özellikle sordum hicbir sorun olmuyor dedi firma.
bende özellikle olmuyormus, almis arkadaslar denemis dediysem adam ben burda deniyorum su an oluyor tam olarak dedi.
anlam veremedim. Gelsin bakalim gorecez

Türker Akgün' Alıntı:
Videodaki modelde nasıl denk gelmiş öyle, birileri palden ziyade modele bakmış sanki :laugh: :lol: :lol:

Doğru tespit Türker hocam, körün daşı gibi olmuş. :lol: