Trex 500dfc wiring

Ynt: Trex 500dfc wiring

Mesut AKIN' Alıntı:
Alignlardada kozmetik olarak sorun oluyor kafaya takma

ben align servolara DD610 4 5 yil once yeni ciktiklarinda 230dolar vermistim ve 3 tane modelime takmistim 2 tanesi farkli tarihlerde hicbirsey yokken alan turu esnasinda havada kikitledi , birinde model takla atarak yere cakildi , birinde ise burun ustu dalisa gecerek yere cakildi ve her ikisindede mal gibi izledik sadece

bunun disinda daha once hic duymadigim bi olay yasadim , Align 50 motorumda havada birden ses cok tiz ve bagirarak cikmaya basladi yere indigimde gordumki motorun kranki havada kirilmis

neyse Align la ilgili cok fazla tecrubem var , ha bu align kotu demek degil ancak bu tarz seyler her markada olabiliyor

mesela Debiz arkadasimiz sifir gence pilleri bozuk cikti vs

Abi biraz daha anlatırsan 500'ü hiç uçuramayacağım paranoyadan :lol: :lol:

Ynt: Trex 500dfc wiring

Mesut ds610 dan bahsediyor zaman zaman kullanıcısını üzdü ds510 larda kronik bir rahatsızlık yok endişelenme rahat ol havalandir 500 u gitsin

Trex 500dfc wiring

Abi az önce havalandırdım 500ü ;) kendi başıma olduğum için video malesef yok ama genel itibariyle iyi gibi duruyor. biraz ince ayardan sonra canavar gibi olucak inşallah=))
Cyclic hareketler biraz az geldi gibi, aileron açısı kaç kullanıyorsunuz abi genel bir soru sorayım :)
Evet üstadlar 500 dfc kullanan varsa aileron açısı kaç ?

Ar7200bx'te 6 derece veriyor manualde. Bir ihtimal cyclic limit ayarlarken elevator servo kolunun aşağıya yukarıya dayanması sonucunda düşük limit vermek zorunda kaldım, bundan da olabilir büyük ihtimalle. Bunu çözebilen var mıdır?

Trex 500dfc wiring

Valla ben collective 12 derece, cyclic 8 derece ayarlıyorum sıkıntı olmuyor :) Mikado öyle önermiş ünitesinde, ona uydum ben de...

Aşağı yukarı dayanması derken mekanik bir sıkışma mı var servoyu zorlayan?