Trex 600E Pro One Way Sorunu ve Çözümü

One way'i japonla iptal edip sabitlersen motorun stop etmesi durumunda oto rotasyon yapamazsın.Yani bu meret illa ki tek yönde dönmeli.

Al şunu biraz sabret kafan da rahat etsin.

15 günde gelir.

Ynt: Trex 600E Pro One Way Sorunu ve Çözümü

Su an cok guzel soyledin celalettin abi aliyim sifir takiyim kafam rahatetsin :) simdilik bitane taktik bakalim alan turuna yeter sanirim o gelene kadar idare ederim .

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Al şunu biraz sabret kafan da rahat etsin.

15 günde gelir.

japon teklifimi ciddiye almis olmazsin!! ne yaptin Celalettin bey?

emin keles' Alıntı:
japon teklifimi ciddiye almis olmazsin!! ne yaptin Celalettin bey?
Emin abi senin yapistirdigin bi tane daha var onu taktim bakmadim hicc :) japin a karsiyiz

Mesut abi one way in icini sparis ettim bozuk olanin icini cikarrim ama isitma isleminde ocakta unutmusum siyah renk kalmamis sari renk olmus esneme kopma yapmaz isallah :) locktite mavi olandan var elimde onu degerlendircem civileme hassas bir sekilde yapicam bu arada ucustaki pitch aileron elevator acilarini ogrenebilirmiyim abim :) sokeyim derken zaten haliyi yaktim mermeri kirdim annem beni kesicek eve gittigimde :( [emoji12]

Safak mavi loctite zayıf kalabilir. Bence kırmızı olanından hemen sipariş et, onu kullan.

Bu arada evi iyi talan ermişsin, Allah yardımcın olsun :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Safak mavi loctite zayıf kalabilir. Bence kırmızı olanından hemen sipariş et, onu kullan.

Bu arada evi iyi talan ermişsin, Allah yardımcın olsun :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Eve gittigimde annemin yuzunu gormek cok kotu olcak alah sonumu hayiretsin isallah haliyi farketmez :) kirmizi olandan sparis edeyim bidahaki sparise :)

Safak benim kullandigim acilarla sen ucabilecekmisin ? suan aikeron ve elevator acilaruni hatirlamiyorum ama bakar yazarim , pitch acilarim + - 12

kirmizi locktite yoksa japon surebilirsin abartmadan

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

şafak araç sanailerinde var loctite kırmızı mavi henkelin olmadı ben hepsiburada dan aldım mavi loctite yurtdışına bağımlı değiliz bu konuda :)
hatta bak sana asıl lazım olan loctite 270 bearing sabitleyici loctite 270

Ynt: Ynt: Trex 600E Pro One Way Sorunu ve Çözümü

Mesut AKIN' Alıntı:
Safak benim kullandigim acilarla sen ucabilecekmisin ? suan aikeron ve elevator acilaruni hatirlamiyorum ama bakar yazarim , pitch acilarim + - 12

kirmizi locktite yoksa japon surebilirsin abartmadan

Meaut abi 12 iyibi aci ucarim isallah benim helidr 13 vardi bayilmasi ondanmis o yuzden sordum kitapciktada 12 11 yaziyordu mehmet abinde dedigi gibi 12 standart iyiymis ucusun da cok guzelmis abi sana kim ucakci diyo yanlis gormusler kaninda helikopter akiyo resmen :)

Muammer Akbulut' Alıntı:
şafak araç sanailerinde var loctite kırmızı mavi henkelin olmadı ben hepsiburada dan aldım mavi loctite yurtdışına bağımlı değiliz bu konuda :)
hatta bak sana asıl lazım olan loctite 270 bearing sabitleyici loctite 270
Tesekkurler muammer abi bende 243 var birazda japonladikmi daha ses soluk cikmazz :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Ynt: Ynt: Trex 600E Pro One Way Sorunu ve Çözümü

safak bozdag' Alıntı:
Meaut abi 12 iyibi aci ucarim isallah benim helidr 13 vardi bayilmasi ondanmis o yuzden sordum kitapciktada 12 11 yaziyordu mehmet abinde dedigi gibi 12 standart iyiymis ucusun da cok guzelmis abi sana kim ucakci diyo yanlis gormusler kaninda helikopter akiyo resmen :)

Tesekkurler Safak :) onlar bana helikoptere ara vwrip ucaga fazla yonwlince takilmaya basladilar sakasina :D yoksa tinlarca ucus vidyom var forumda :D

bir arada 600 nitroyla yeni hareketler deniycem diye cok zorladim ve her hafta kirmaya basladim, masrafinin insani yormasi bir yana , kirim tamiri bir yana bi de ruhen yordu beni o donemlerde ve kafami sakinlestirmek icin ara verdim bir sure ucuslara ama bugun 600E Pro ile uctum yine :D

Abi 600 le kirim cok masrafli 500 de korkmadan hareket deniyordum ama bununla bakalim nasil yapicaz :) ucuslarin gercekten guzel bakalim isallah oyle ucabilirim :) ters ucusunu izledim alan turu cok guzel mesut abi bi sorun daha cikti karsima :(
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
aldigim rjx lere kalin geldi bunlara uyan servo kolunu nereden bulabilirim arastirdim ebayda ama bulamadim :(

safak bunlar 600 EFL nin pal tutcu kolu blade holder icin degilmi ?