TREX 700N DFC ve O.S 91HZ-R 3D Incelemesi

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Merhaba Arkadaşlar,

Tareq'in Türkiye'ye gelmesi ve paylaşımlarının ardından uzunca bir süredir gönül gezdirdiğim ve bir türlü karar vermediğim modelimle ilgili aksiyona geçtim :) Ve nihayet sipariş ettiğim model bugün elime ulaştı ;) Motorunu da towers hobby'den alarak uçar duruma gelmesi için en önemli yatırımları bitirmiş oldum. İkisi içinde hazırlanan videoları sizlerle paylaşıyorum.

Ama öncelikle teşekkürlerimi sunmak isterim. En başta Mehmet Küçüksarı ki gerçekten en kritik yerlerde bana yardımcı olarak kazasız belasız bu modeli edinebilmem için bana çok kritik yardımları oldu. Her zaman olduğu gibi her konuda desteğini hiç esirgemedi benden, ne kadar teşekkür etsem az. Yücel kardeşiminde yardımları için çok teşekkür ederim hele de fuel magnet tam bir dev kıyak oldu doğrusu :D Ayrıca başta Hakan Sözmen abimize ve Tareq'in Türkiye'ye gelmesinde emeği geçen herkese çok teşekkürler. Son olarakta bu hobim konusunda beni artık kendi halime bırakan sevgili eşime sonsuz teşekkürler :-*

Model ortaya çıktıkça sizlerle elimden geldiğince paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğim.

Motor Videosu:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kit Videosu :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Selamlar

Ynt: TREX 700N DFC ve O.S 91HZ-R 3D UnBoxing

Tekrar hayirli ugurlu olsun Turkerim. Artik KOMUK olarak bir Trex 700 de var :):)

Insallah en kisa sure icinde ucar videolarini da goruruz. Guzel gunlerde, kirimsiz ve keyifli ucuslar yapman dilegiyle

Ynt: TREX 700N DFC ve O.S 91HZ-R 3D Incelemesi

Of of of yerli Bob White'lar. Hayırlı ve uğurlu olsun Tūrkercim. Hem motor hem de heli on numara. kırımsız ve 3d li uçuşlar diliyorum. Yalnız kameraman biraz kötūymūş artık kim çektiyse. ;D

Vallaha videoda kutuyu açarken ben bile heyecanlandım :D
Çok güzel görünüyor, hayırlı uğurlu olsun.
Nice uçuşlarda görüşmek üzere :)

Türker, videoları izlerken sanki kutuları kendim açıyormuş gibi hissettim ve heyecanlandım. Güzel olmuş, elinize sağlık. Mehmet'in de senin de takdir ettiğim tarafınız, fazla dallanıp budaklanmadan, gerek donanımsal, yani maddi, gerekse pilotaj olarak bir hedef belirleyip, o hedefe odaklanıp çaba harcamanız. Uçuşunu da zevkle izleyeceğimiz günleri bekliyoruz. Hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar...

Çok teşekkürler. Hep birlikte Komuk ailesi olarak filomuza yeni bir heli kattık diyelim. Ben bunu yaza kadar toplayabilirim inşallah ;D

Birazda tadını çıkartmak istiyorum, yavaş yavaş yapiym istiyorum açıkçası. Bir daha kaç yıl sonra böyle bir model alırım bilmiyorum, her anının tadını çıkartmak lazım. Elimden geldiğince sizlerlede paylaşmaya çalışacağım.

Yeni modeliniz hayırlı olsun, kazasız ve kırımsız uçuşlar dilerim.

Teşekkrüler.

yeni modelin hayırlı olsun kırımsız günler dileerim

Ynt: Ynt: TREX 700N DFC ve O.S 91HZ-R 3D Incelemesi

hakan' Alıntı:
yeni modelin hayırlı olsun kırımsız günler dileerim

Teşekkürler Hakan. Mart gibi uçuşların başlaması için çalışmalar devam ediyor :)

Türker bey selamlar
Kutuları açarken sizinle aynı heycanı duydum
Hayırlı olsun, kazasız uçuşlar dilerim.
Selam ve sevgiler.