Tricopter Yapımı - KK 2.0 kart ayarlari

Tricopter Yapımı

Muhammed, eline sağlık! Güzel ve başarılı bir çalışma olmuş. :bravo:

Gençlerin bu tarafını beğeniyorum. Hem öğrenme azmi, hem cesaret var! %p (Gençliğimde ben de öyleydim! :'( )

Tricopter Yapımı

Muhammed kardeşim güzel bir çalışma yapmışsın. Ellerine sağlık, birde fiyat eklerseniz yapmak isteyen arkadaşlara bilgi olur belki. Youtubeden videolarını takip ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. :RCKolik:

Tricopter Yapımı

Tabi hepsi yarın eklenicek abi [emoji4] finaller yüzünden yoğunum biraz

Tricopter Yapımı

Video eklenmiştir arkadaşlar, finallerden sonra parçaları söküp, montaj videosunu konuya ekleyeceğim :RCKolik:

Biraz aceleye geldi, ama uçması için gereken ayarları anlattım sorularınız olursa cevaplamaya hazırım :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tricopter Yapımı

Muhammed Ali DEGE' Alıntı:
Video eklenmiştir arkadaşlar, finallerden sonra parçaları söküp, montaj videosunu konuya ekleyeceğim :RCKolik:
Eline sağlık Muhammed, çok faydalı bir video olmuş. :bravo: :bravo: :RCKolik:

Tricopter Yapımı

Muhammed Ali DEGE' Alıntı:
Biraz aceleye geldi, ama uçması için gereken ayarları anlattım sorularınız olursa cevaplamaya hazırım :RCKolik:
Muhammed kardesim ellerine saglik, cok guzel ve detayli bir anlatim olmus :thumbup: Videonun sol ust kosesindeki logo icin de ayrica tesekkurler %p :halay:

Multikopter indeks sayfamiza kaynak konu olarak bunu da ilave ettik ;)

Teşekkürler Mehmet abi faydalı olursa ne mutlu bana [emoji4][emoji4][emoji4]

Muhammed kardeşim,
Elinize sağlık çok güzel ve faydalı bir olmuş.

Bu çalışmada gyro olarak ne kullandınız?

kartın üzerindeki gyrolar yetiyor harici gyro kullanmadım

Bir tane hurda tri copter buldum.
Bazı ESC ve motorları arızalı ve kontrol kartı yok.
3 altta 3 üstte olmak üzere 6 motoru var.
Onu toparlamak istiyorum.

Ancak onda sizdeki gibi rudder servosu yok.
Hareket kabiliyetini nasıl sağlamış olabilirler. ( Daha önce uçtuğunu söylüyorlar)

Bu kullandığınız kart ile bu konuyu çözebilir miyiz?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Güzel çalışma, devamını bekleyeceğiz. ....

Bunu tricopter değil, hexacopter olarak düşünmen gerekiyor. O nedenle servo yok. Tabii kartın bunu desteklemesi gerekiyor.

resimdeki model y6 frame, tricopter değil ve servo gerekmiyor, o motorlardan çok kullandım ve kesinlikle multicopter de kullanılmaması gerek, en ufak bir çarpmada şaftı yamuluyor sürekli şaft almak ve ya düzeltmek zorunda kalıyorsunuz, o motorlar rc uçaklarda kullanılıyor genelde ben çok çekmiştim bu motorlardan :(

Merhaba KK2.1.5 Kart ile tricopteri topladım ancak servoda tepki yok analog servo low ayarında mı olmalıdır?Onuda denedim olmuyor servonun çelışmama sebebi ne olabilir bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum teşekkürler.