TSA Nitro rodaj, trex 700 3d

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Yeni model yakıyor Doğukan[emoji106]
Hayırlı uğurlu olsun tekrardan.
Tacettin Abi'nin sorununun çözümüne de sevindim[emoji4]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tamerkaymakci' Alıntı:
Tacetiin abi 2 kere gecmis olsun. :)

Dogukan yeni model hayirli olsun gule gule, kazasiz belasiz isallah :)

değerli kardeşlerim tşk ederim. iyi dilekleriniz için.
şampiyonun :saygilar: trex videosuda yüklendi.

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Yeni model yakıyor Doğukan[emoji106]
Hayırlı uğurlu olsun tekrardan.
Tacettin Abi'nin sorununun çözümüne de sevindim[emoji4]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim İbrahim abim , senin nitroyuda sahalarda görmek isteriz :laugh:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Teşekkür ederim İbrahim abim , senin nitroyuda sahalarda görmek isteriz :laugh:
Benim nitro işi geri kaldı Doğukan'ım.
Kısmetse Elektrikli devam edecem %p

Birakma geriye İbrahim birakma, Nitro candir, bir kere al o zevki daha onsuz sahaya gitmezsin,

Bak aynisini Dogukanada soyledim aynende dedigim gibi Nitrosuz sahaya gitmiyor simdi, :lol:

Doğukan klasman değiştirdi.
nitroya sardı,
artık elinden şişesi düşmez. :D
dünde öyleydi. bir şişesi içti ;D

TSA sesi de güzelmiş canım :bravo: Doğukan tekrar gözün aydın :halay: Artık Arda'nın Nitro videoları yanında seninkileri de izlemek nasip olacak inşallah ;)

Evet 2016 ya hazır mıyız nitrocular :laugh:

TSA çalışmaya devam ediyor... Takipte olun.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Evet 2016 ya hazır mıyız nitrocular :laugh:

TSA çalışmaya devam ediyor... Takipte olun.
Takipteyiz merkez :laugh: ;D Ama sanki öyle majör bir değişiklik yok gibi. Mesela servo kolları hala salıncak şeklinde kalmış ?? Bu kötü demek değil sadece eski tip bir dizayn benim algıma göre ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir de model görüntüsü de mevcut TSA INFUSION çok benziyor gibi geldi bana. Neyse bakalım nasıl bir canavar çıkacak 2016'da. Zira her ne kadar eksisi kadar populer olmasa da TSA sevdiğimiz bir markadır :halay:

Çok bi yenilik de olmayabilir Mehmet abi, firmanın official bir çalışması değil sanırım.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Çok bi yenilik de olmayabilir Mehmet abi, firmanın official bir çalışması değil sanırım.
MSH Protos 700 V2 olduğu gibi bir şeyse. Dediğin gibi resmi bir model olmayabilir :)

Herşey aynı özellikle en sevmediğim upuzun bi şaft görsel açıdan kısa şaft seviyorum ben.

kemalcan' Alıntı:
Herşey aynı özellikle en sevmediğim upuzun bi şaft görsel açıdan kısa şaft seviyorum ben.

Kemal hocam ben de aynı görüşteydim ama böylesine heybetli bir modelde kısa şaft kullanılırsa sanırım abes dururdu :)

Trex700E DFC nin şaftı kısa biliyorsun , ikisini yanyana koyduğumda TSA çok heybetli ve iri duruyor ve o duruş TSA'ya yakışıyor.

Ayrıca Cyclic açı olayları TSA da çok hoşuma gitti modeli ilk ayarladığım gibi kullanıyorum dönüşleri çok rahat yapıyor , salıncak sistem olmasından dolayımıdır bilmiyorum elevator çok rahat açı alabiliyor , yukarı yada aşağı..

Doğukan Ocak' Alıntı:
Kemal hocam ben de aynı görüşteydim ama böylesine heybetli bir modelde kısa şaft kullanılırsa sanırım abes dururdu :)

Trex700E DFC nin şaftı kısa biliyorsun , ikisini yanyana koyduğumda TSA çok heybetli ve iri duruyor ve o duruş TSA'ya yakışıyor.

Ayrıca Cyclic açı olayları TSA da çok hoşuma gitti modeli ilk ayarladığım gibi kullanıyorum dönüşleri çok rahat yapıyor , salıncak sistem olmasından dolayımıdır bilmiyorum elevator çok rahat açı alabiliyor , yukarı yada aşağı..

Doğukan sen + nitro ve 700 olmadan olmuyor.
keza 700 ün pal sesi irkindiyor,

ancak hamza süprizi ile farklı bir keyif aldık.
fatih te benzinli ivete5 i getirmişti. gün güzel bitti.