Turnigy TGY - i10 10 Kanal Kumanda

ouygun71

Yeni Uye
Tgy-i10 kumandayı yeni aldım iyi mi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum ama albenisi çok bi kumandaydı kargoyla beraber 560 tl ye geldi. Kullanan arkadaşlardan sorun yaşayan varmı merak ettim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle hayırlı olsun Özgür. Bu kumanda yeni çıkan bir kumanda ve bildiğim kadarı ile Türkiye'de ilk kullanıcılardan birisi olacaksın.

Dediğin gibi gösterişli bir kumanda ve en önemli farkı dokunmadık ekran olması. Diğer özellikleri standard kumandalar ile aynı diye biliyorum.

Özetle kumanda hakkında yorumları ilerleyen günlerde biz senden bekliyoruz inşallah ;)

Hayırlı olsun. Bende bu kumandayla alakalı çok fazla yorum gelebileceğini zannetmiyorum ama özellikle yazılım ve dokunmatik ekranın performansını merak edenlerdenim.

Bu kumandayı kullanmadım ama hobbyking de yorumlara baktığımda memnun olduklarını yazmışlar.

Bu hafta sonu test edip en kısa zamanda geri dönüş bildiricem. Evde test ettiğim kadarıyla batarya voltage , motor ısınma durumlarında pakete ek olarak gönderdikleri ölçüm alıcılarıyla kumanda dan sesli uyarı vermesi çok kullanışlı fakat Rpm ölçer düzgün çalıştıramadım sanırım çok sekmeli sonuçlar alıyorum. Düzgün çalıştırsamda bana ne faydası olucak açıkçası bilmiyorum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı olsun. Bende bu kumandayla alakalı çok fazla yorum gelebileceğini zannetmiyorum ama özellikle yazılım ve dokunmatik ekranın performansını merak edenlerdenim.
Dokunmatik ekran perdormansı gayet iyi özellikle geçişler ve algılaması cep telefonlarımızdan farksız diyebilirim. Yazılım da gayet kullanışlı ama çözmem gereken o kadar çok şey var ki kendimi şimdi yalnız hissettim :((

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi