Uçaktan Helikopter veya Drone'a Yöneliyorum Sanırım

Deniz Tanrıverdi' Alıntı:
Fena halde alındım şimdi ...
Tecrübe hayatta yediğimiz ve yiyeceğimiz kazıkların bileşkesidir.nokta

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Deniz Tanrıverdi' Alıntı:
Fena halde alındım şimdi ...

Herkez iyiliği için birşey söyledi ama sanırım yanlış anlayıp alınganlık gösterdi.Gerçekler söylendiki sonradan üzülüp soğumasın modelcilikten diye.Gençlik işte muhtemelen oda hatasını anlayıp tüm konuşulanların onun menfaatine olduğuna kanaat getirmiştir.

konu silinebilir

Emre Kacan' Alıntı:
Konu silinmese de olur . Forumda mesaj silme diye bir olay var mesajlarımı sildim. Bazı kişiler karşımdaki insanı kırar mıyım böyle yorum yazarsam diye bir düşüncesinin olmadığını gördüm . Neyse ki ben saygımı bozmadım
Teşekkürler

Emre, canını sıkmana gerek yok. Tekrar foruma bekleriz. :)

Emre kardeşim, alınganlığa gerek yok. Hepimiz bu yollardan geçtik. ;) :RCKolik:

Günaydın herkeze ben dronedan ucaga gecıyorum drona alışamadım hata mı yapıyorum acaba zohd dart ile ucaga gecmekle?Ben corludayım heryer acıklık tarla ucururum corludan uzakta bır yerde dıye dusunuyorum ama fikriniz nedir?

Günaydın herkeze ben dronedan ucaga gecıyorum drona alışamadım hata mı yapıyorum acaba zohd dart ile ucaga gecmekle?Ben corludayım heryer acıklık tarla ucururum corludan uzakta bır yerde dıye dusunuyorum ama fikriniz nedir?
Ne beklediğin önemli bence.

Eğer Action Quad - küçük quad ile yarışma gibi bir iddian yoksa ya da havadan çekim yapmayacaksan, quad yani drone çoğu zaman sıkıcı oluyor. Pilotaj anlamında herşeyi kendisi yaptığı için de bence uçurmak pekte zevkli değil.

Öncelikle yerinde olsam, bu kararı netleştirmeden önce sim'de uçak uçurmayı denerdim.

Baktın zevk alıyorsun o zaman çok büyük maliyet tutmayan EPP kullanarak ilk uçak modelimi yapar, gerçek hayatta uçak ucurma hissiyatını yaşamaya çalışırdım.

İlgin için teşekkürler Mehmet abi simulatorlere eve gidince hemen bakıcam birde zohd dart aldım 2 tane artık onla başlıyıcam mecbur iyi forumlar.Dronuda hobı amaclı 130 luk bir racerla basladım kullanımı zor fazla egıtım ucusu yapamadım daha ucagın ona gore daha kolay olucagını ve daha eglencelı olucagını duşundum bakalım hayırlısı hakkımızda :)

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN